رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۵ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 15 June

کنفرانس بین المللی مدیریت ارزش آفرین
از فردا توسط دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود؛

کنفرانس بین المللی مدیریت ارزش آفرین با محوریت دانش، نوآوری و سرمایه فکری

دانشگاه صنعتی شریف برای ششمین سال متوالی اقدام به برگزاری کنفرانس بین‌المللی مدیریت ارزش­ آفرین با محوریت دانش، نوآوری و سرمایه فکری به عنوان بزرگترین و معتبرترین اجلاس مدیران ارشد کشور در این حوزه نموده است. در این گردهمایی بین­ المللی، آخرین دستاوردهای عملیاتی کسب و کارهای بزرگ و در حال رشد کشور در کنار […]

دانشگاه صنعتی شریف برای ششمین سال متوالی اقدام به برگزاری کنفرانس بین‌المللی مدیریت ارزش­ آفرین با محوریت دانش، نوآوری و سرمایه فکری به عنوان بزرگترین و معتبرترین اجلاس مدیران ارشد کشور در این حوزه نموده است.
در این گردهمایی بین­ المللی، آخرین دستاوردهای عملیاتی کسب و کارهای بزرگ و در حال رشد کشور در کنار سازمان­های پیشروی دنیا  با تمرکز بر ارزش‌آفرینی از سرمایه‌های سازمانی و همزمان با ششمین دوره جایزه جهانی سازمان دانشی برتر (MAKE) در ایران ارائه می‌شود.
کنفرانس بین­المللی مدیریت ارزش‌آفرین طی پنج دوره برگزاری آن تا کنون، از همکاری اساتید و خبرگان معتبرترین نهادهای علمی نظیر دانشگاه­های MIT، Indiana University، University of Minnesota، IE Business School و نیز مدیران سازمان­های پیشرو دنیا نظیر Siemens، British Petroleum، Shell، Samsung، Infosys، IBM، McKinsey، Tata Steel بهره برده است.
ششمین دوره این کنفرانس نیز با مشارکت معتبرترین نهادهای علمی و سازمان­های پیشرو دنیا با ارائه قریب به ۴۰ برنامه آموزشی کاربردی به صورت جامع و فشرده در طول دو روز برای سازمان­های کشور برگزار می­شود. مهم‌ترین برنامه‌های این کنفرانس عبارتند از:
۱٫    سخنرانی‌های ویژه مسئولین ارشد داخلی و بین­المللی از آخرین تحولات مدیریت دانش‌محور در ایران و سراسر جهان
۲٫    ارائه تجربیات سازمان­های دانشی برتر ایران در ششمین دوره جایزه جهانی سازمان دانشی برتر (MAKE) در ایران
۳٫    کارگاه‌های آموزشی برجسته‌ترین خبرگان و مدیران حوزه دانش و نوآوری دنیا
۴٫    سمینار‌های تخصصی اساتید و خبرگان برجسته کشور
۵٫    وبینارهای آموزشی مدیران سازمان‌های پیشرو دنیا
۶٫    ارائه تجربیات عملیاتی بیش از ۲۰ سازمان ایرانی در هشت محور شامل: رهبری سازمانی، فرهنگ سازمانی، تعاملات سازمانی، ارتباط با مشتریان، سرمایه­های فکری، یادگیری سازمانی، نوآوری، و خلق ارزش از سرمایه­های سازمان
علاقه‎مندان می‎توانند برای ثبت نام با دانشگاه صنعتی شریف تماس حاصل نمایند.
کنفرانس بین‌المللی مدیریت ارزش‌آفرین در تاریخ ۱۵ و ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۵ در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی