رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

تجهیزات کاهنده مصرف آب
در راستای کنترل و مدیریت مصرف آب؛

نصب تجهیزات کاهنده مصرف آب در شهرها

در راستای کنترل و مدیریت مصرف آب کشور و ارائه راهکارهای مقابله با بحران آب، در شهر های کشور تجهیزات کاهنده مصرف آب نصب شده است که شهر پاوه استان کرمانشاه نمونه ای از این شهر هاست.

در راستای کنترل و مدیریت مصرف آب کشور و ارائه راهکارهای مقابله با بحران آب،  در شهر های کشور تجهیزات کاهنده مصرف آب نصب  شده است که شهر پاوه استان کرمانشاه نمونه ای از این شهر هاست.

تعداد ۴۰ دستگاه شیر کاهنده مصرف آب از ابتدای مهرماه سال جاری تاکنون با هدف جلوگیری از هدر رفت آب در شهرپاوه ازجمله مدارس و مساجد نصب شده است.

به گزارش روابط عمومی وآموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، مهندس مرادی مدیر امور آب وفاضلاب شهرپاوه از نصب ۴۰ دستگاه شیر کاهنده مصرف این مایع حیاتی در طول این مدت خبر داد و گفت: این تعداد شیر در سه ماهه چهارم سال و به منظور اجرای مدیریت مصرف و کنترل بر مصرف آب  در امکان عمومی و آموزشی  نصب شده است.

 مرادی. افزود: در جریان نصب این تجهیزات کاهنده مصرف همکاران  واحد بهره برداری و پیمانکارواحد اتفاقات با همدیگر اقدام  به نصب انواع مختلف شیرهای کاهنده کردند .

مدیر امور آب وفاضلاب اظهار داشت: این شیرهای کاهنده مصرف آب از نوع پدالی و فشاری زمان دار بوده اند که در مدارس محدوده  شهرپاوه  نصب شده است.

مرادی تصریح کرد :در راستای کنترل ومدیریت مصرف این روند را ادامه خواهیم داد .

وی از همه شهروندان درخواست کرد از تجهیزات کاهنده  برای‌ مدیریت بر مصرف این مایع حیات در تاسیسات داخلی اماکن خود اقدام کنند‌.چون هم میتوانند از مصرف زیاد آب جلوگیری کنند وهم از لحاظ اقتصادی به صرفه است .

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی