رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۲ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 4 June

بازار
رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد؛

تنظیم بازار شب عید از وظایف اتاق های اصناف است

رئیس اتاق اصناف ایران؛ علی فاضلی، با بیان اینکه تنظیم بازار شب عید از وظایف اتاق های اصناف است، گفت: هنوز راهبرد مناسبی را در چرخه تامین تا توزیع تهیه نکرده ایم.

رئیس اتاق اصناف ایران؛ علی فاضلی، با بیان اینکه تنظیم بازار شب عید از وظایف اتاق های اصناف است، گفت: هنوز راهبرد مناسبی را در چرخه تامین تا توزیع تهیه نکرده ایم.

به گزارش گروه تولید و تجارت ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری شاتا؛ علی فاضلی گفت: البته این مسئله دال بر این موضوع نیست که مشکل جدی در حوزه تامین و توزیع دارم. بحث تامین به طور نسبی بعد از دهه ۷۰ با مشکلات کمتری مواجه شده است و اگر در اقتصادمان دچار مشکل بوده ایم، از جای دیگری سرچشمه می گیرد.

رئیس اتاق اصناف ایران با تصریح بر اینکه امروز با مسئله به نام احتکار کمتر مواجه هستیم، اظهار داشت: این نشان می دهد بازارمان به سمت ثبات پیش می رود و ۱۲۰ پرونده ای که در زمان نظارت بر بازار شب عید ایجاد شده است، حداقل ها است زیرا سه میلیون بنگاه صنفی در کشور داریم.

فاضلی؛ تنظیم بازار شب عید را یکی از وظایف جدایی ناپذیر مجموعه اتاق های اصناف در سراسر کشور دانست و گفت: چگونگی کنترل و نظارت بر اصناف از مسائل اصلی اصناف است و در کنار این کنترل خدماتی را هم به مردم می دهیم مانند نمایشگاه های بهاره که از ۱۱ اسفند ۲۰۸ نمایشگاه در کشور شروع به کار کرده اند.

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی