رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June

آب و برق

مدیر عامل شرکت صادرات تجهیزات و خدمات آب و برق ایران (صانیر)؛ بهمن صالحی، دستاوردهای این شرکت در سال جاری را تشریح کرد و گفت: توافق سه جانبه صانیر، توانیر و ترکمن ها یکی از دستاوردهای سال ۹۵ است.

مدیر عامل شرکت صادرات تجهیزات و خدمات آب و برق ایران (صانیر)؛ بهمن صالحی،  دستاوردهای این شرکت در سال جاری را تشریح کرد و گفت: توافق سه جانبه صانیر، توانیر و ترکمن ها یکی از دستاوردهای سال ۹۵ است.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری ایرنا، بهمن صالحی در نشست مجمع این شرکت در جمع سهامداران اضافه کرد: انباشت حساب ها از سال ۲۰۰۴ موجب شده بود که در مذاکرات پیاپی در این جهت گام های جدی برداشته شود.

وی اضافه کرد: در سال ۹۵ با توجه به رفتارهای مسئولان ترکمنستان با شرکت توانیر، صانیر به عنوان پیمانکار بین المللی و مسئول مورد وثوق دو طرف تلاش و کوشش جدی برای عقد قرارداد کرد.

مدیر عامل شرکت صانیر اضافه کرد: در این توافق ها بنا شد ترکمن ها پروژه هایی برای اجرا در بخش انرژی به صانیر پیشنهاد کنند.

شرکت صانیر از سال ۲۰۰۴ به مدت بیش از ۱۰ سال صادر کننده برق ترکمنستان به داخل ایران و دیگر کشورهای منطقه بوده است.

شرکت صانیر با همکاری پیمانکاران داخلی موفق شده است در ۲۳ سال فعالیت خود بیش از ۲۲۰ طرح انرژی و تامین تجهیزات و خدمات فنی و مهندسی در کشورهای آذربایجان، ارمنستان، سوریه، ترکمنستان، عراق، اقلیم کردستان عراق، پاکستان، اتیوپی، سنگال، عمان، افغانستان ،عربستان، کوبا، سریلانکا، یمن، گرجستان، لبنان، ازبکستان، اردن، لیبی و برخی دیگر از کشورهای آفریقایی اجرا کند و اکنون ۱۸ طرح در ۱۳ کشور را در دست اجرا دارد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی