رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 22 April

منابع آب

مهندس حاج رسولیها، مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: باید تلاش کنیم تا از تحمیل هزینه های اضافی در جریان اجرا و بهره برداری از طرحها جلوگیری شود و یک اصل مهم این است که کارها به بهره برداران سپرده شود و نقش مدیریتی و حاکمیتی را به خوبی و درستی ایفا کنیم.

مهندس حاج رسولیها، مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: باید تلاش کنیم تا از تحمیل هزینه های اضافی در جریان اجرا و بهره برداری از طرحها جلوگیری شود و یک اصل مهم این است که کارها به بهره برداران سپرده شود و نقش مدیریتی و حاکمیتی را به خوبی و درستی ایفا کنیم.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با حضور مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران و معاون حفاظت و بهره برداری ایشان، جلسه ای جهت بررسی و ارزیابی طرحها و پروژه های شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در اداره منابع آب شهرستان گچساران تشکیل شد

در این جلسه، ابتدا مهندس داودی مهر، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، ضمن خیرمقدم به حاضرین، گزارشی در خصوص طرحهای آبرسانی به امامزاده جعفر(ع)، طرح آبرسانی و زهکشی دشت لیشتر و پروژه تامین آب اراضی دشت مور، ارایه کرد و گفت: فاز اول آبرسانی به اراضی امامزاده جعفر(ع) در سطح ۳۵۰۰ هکتار آماده واگذاری به بهره بردار می باشد و امروز کلنگ زنی فاز دوم این طرح در سطح ۳۱۰۰ هکتار را آغاز خواهیم کرد.

وی افزود: پروژه تامین آب اراضی دشت مور که روز گذشته کلنگ زنی شد، حدود ۱۳۰۰ هکتار از اراضی این دشت را بهره مند از نعمت آب خواهد کرد و انشالله تا حدود چهار ماه دیگر، اسناد مناقصه عملیات تکمیلی، شامل مکانیکال و الکتریکال و تکمیل شبکه اصلی و فرعی تهیه و نسبت به انتخاب پیمانکار مربوطه، اقدام خواهد شد.

مهندس داودی مهر، با اشاره به اینکه استفاده از رهنمودها و راهبری مدیران ستادی منابع آب ایران، برای ما اولویت و یک نیاز است، اظهار امیدواری کرد که چنین جلساتی بیش از گذشته انجام گیرد تا انشالله مشکلات پیش روی، به طرق بهتر مدیریت شود.

در ادامه، مهندس حاج رسولیها، مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، با اشاره به اینکه طرحهای خوبی در استان کهگیلویه و بویراحمد، در حال بهره برداری و اجراست، گفت: خوشبختانه تلاش و پیگیری های خوبی را از سوی شرکت آب منطقه ای شاهد بوده ایم که امیدوارم با توجه به نیاز این استان به توسعه بیشتر، تعامل و پیگیریهای شما و دستگاههای مرتبط، بیشتر شود.

وی، افزود: باید تلاش کنیم تا از تحمیل هزینه های اضافی در جریان اجرا و بهره برداری از طرحها جلوگیری شود و یک اصل مهم این است که کارها به بهره برداران سپرده شود و نقش مدیریتی و حاکمیتی را به خوبی و درستی ایفا کنیم.

شایان ذکر است که در بخش دوم این جلسه، مسایل و مشکلات پیش روی اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی در استان کهگیلویه و بویراحمد، توسط معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای، مطرح و هم اندیشی و ارایه راهکارهای لازم جهت رفع این مشکلات، صورت گرفت.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی