رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 13 June

تسهیلات

معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ۱۵۳ هزار میلیارد ریال در قالب طرح رونق تولید از ابتدای سال جاری تاکنون به واحدهای صنعتی کشور پرداخت شده است.

معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ۱۵۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق تولید از ابتدای سال جاری تاکنون به واحدهای صنعتی کشور پرداخت شده است.

به گزارش گروه صنعتع، معدن و تجارت ویکی پی جی  به نقل از خبرگزاری ایرنا ، حسین ابویی مهریزی شامگاه چهارشنبه در حاشیه چهارمین کنفرانس ملی فرش ماشینی در دانشگاه آزاد کاشان در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این تسهیلات به ۲۱ هزار واحد متوسط و کوچک تولیدی در بخش کشاورزی و صنعت پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه اجرای دو طرح دیگر هم به معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت واگذار شده است افزود: یکی از این طرح ها تکمیل طرح های با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد است که تعهد دادیم هر ماه ۴۵۰ عدد آن را به بهره برداری برسانیم.

این مسئول ادامه داد: به ۹۸ درصد از اهداف خود در ۱۱ ماه گذشته رسیدیم که در ماه باقیمانده امیدواریم به تمام اهداف خود دست یابیم.

ابویی مهریزی تصریح کرد: در طرح دوم موظف به بهره برداری از ۳۶ طرح مهم و ملی دیگر در ۲۰ استان کشور شدیم.

وی افزود: در این طرح ها حدود ۱۳۰ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری با اشتغال بیش از ۱۳ هزار نفر پیش بینی شده بود که در ۱۱ ماه ابتدایی امسال، ۲۴ طرح به بهره برداری رسید و مابقی تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.

چهارمین همایش ملی صادرات فرش ماشینی به مدت یک روز با حضور جمعی از صنعتگران این حوزه از سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان برگزار شد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی