رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April

اشتغال بیش از 10 هزار نفر در شهرک های صنعتی فارس در دولت تدبیر و امید

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تا کنون ۱۰ هزار و ۱۲۶ نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان مشغول به کار شدند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تا کنون ۱۰ هزار و ۱۲۶ نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان مشغول به کار شدند.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی پی جی  به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس، شاهپور قنبری بیان داشت: در ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید، شمار شاغلان در واحد های صنعتی مستقر در این شهرک ها بیش از ۲۰ هزار و ۷۴۰ نفر بود اما با حمایت های دولت یازدهم برای بهره برداری از واحدهای جدید، تعداد شاغلان در این واحدها به ۱۰ هزار و ۱۲۶ نفر افزایش یافت.

وی ادامه داد: همچنین در دولت تدبیر و امید بیش از یک هزار واحد صنعتی، تولیدی و صنفی در شهرک های صنعتی این استان به بهره برداری رسید و تعداد این واحدها از یک هزار و ۵۲۶ واحد به ۲ هزار و ۵۳۹ واحد در دولت یازدهم افزایش یافت.

قنبری گفت: با بهره‌برداری از این واحدهای جدید برای ۹۹۲ نفر اشتغال ایجاد شده است و با احتساب این تعداد شاغل، هم اینک شمار شاغلان در شهرک‌های صنعتی فارس به ۳۰ هزار و ۹۰۳ نفر رسیده است.

او بیان کرد: بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ واحد تولیدی و صنعتی نیز در شهرک های صنعتی فارس در مرحله ساخت‌ و ساز قرار دارد که با بهره‌برداری از این واحدها تحول مناسبی در اشتغال و تولید این استان ایجاد خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس افزود: هم‌ اکنون زیرساخت‌های استقرار واحدهای صنعتی در ۶۱ شهرک و ناحیه صنعتی در فارس فراهم شده و تمام مناطق این استان با ایجاد شهرک‌های صنعتی از ظرفیت‌های مناسبی برای جذب سرمایه‌گذار برخوردارند.

قنبری گفت: این استان عنوان دوم کشور را در تعداد شهرک‌ها و نواحی صنعتی در حال واگذاری به خود اختصاص داده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی