رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۲۵ جماد أول ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 21 January

فولاد آلیاژی

مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران؛ محمدابراهیم قدیریان، گفت: در ۱۱ ماهه امسال ۳۷ هزار تن فولاد آلیاژی صادر کردیم و این میزان سال آیند به ۱۰۰ هزار تن خواد رسید.

مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران؛ محمدابراهیم قدیریان، گفت: در ۱۱ ماهه امسال ۳۷ هزار تن فولاد آلیاژی صادر کردیم و این میزان سال آیند به ۱۰۰ هزار تن خواد رسید.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی  به نقل از شاتا ؛ «محمدابراهیم قدیریان» با اعلام این خبر، افزود : ما در سال‌های گذشته ۵۰ درصد فولاد آلیاژی تولید می‌کردیم اما امسال به ۱۰۰ درصد تولید فولاد آلیاژی رسیده‌ایم.

مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران افزود : برنامه تولیدی ما به صورتی است که تا پایان سال به  ۴۰۰ هزار تن تولید بیلت دست پیدا می کنیم و خوشبختانه در حال حاضر بسیار به این رقم نزدیک شده‌ایم و از این میزان تولید ۹۰ درصد آلیاژی و ۱۰ درصد آن مهندسی است.

وی در پایان  گفت: امید است تا پایان سال به صادرات ۴۵ هزار تن دست پیدا کنیم که خود رکورد جدید است.

به گزارش ویکی پی جی، قدیریان درباره صادرات گفت: تا به امروز در سال جاری ۳۷ هزار تن محصول صادر کرده‌ایم. البته هدف صادراتی ما ۵۰ هزار تن بود اما به دلیل شرایط آب‌و‌هوایی و مسائل مربوط به حمل‌و نقل کمی از این برنامه عقب افتاده‌ایم اما امیدوار هستیم تا پایان سال به صادرات ۴۵ هزار تن دست پیدا کنیم که خود رکورد جدید است. برنامه صادراتی ما برای سال آینده، ۱۰۰ هزار تن محصول است.

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی