رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 22 April

طرح فولاد مبارکه برای جمع آوری، تصفیه و استفاده از پساب های شهری در صنعت بی نظیر است

مدیرعامل آب و فاضلاب استان اصفهان به همراه جمعی از مدیران ارشد این سازمان در جریان دیدار با مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت فولاد مبارکه، راه های تسریع در بهره برداری پروژه بیع متقابل اداره آب و فاضلاب استان و فولاد مبارکه به منظور خرید و انتقال پساب شهرستان های مبارکه و لنجان و نیز […]

مدیرعامل آب و فاضلاب استان اصفهان به همراه جمعی از مدیران ارشد این سازمان در جریان دیدار با مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت فولاد مبارکه، راه های تسریع در بهره برداری پروژه بیع متقابل اداره آب و فاضلاب استان و فولاد مبارکه به منظور خرید و انتقال پساب شهرستان های مبارکه و لنجان و نیز استفاده بهینه از این پسابها را در صنعت مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی  به نقل از ایلنا، بهرام سبحانی مدیرعامل فولاد مبارکه در این نشست ضمن تأکید بر لزوم انجام به موقع تعهدات طرفین گفت: مصمم هستیم با اولویت بندی اجرای این پروژه، هر چه سریعتر گلوگاه های احتمالی پیش روی را تا اجرای کامل طرح برطرف کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد: با همدلی که بین دو مجموعه وجود دارد، این پروژه هر چه سریعتر به بهره برداری برسد.

بنابراین گزارش در ادامه این نشست هاشم امینی مدیرعامل آب و فاضلاب استان اصفهان نیز بیان کرد: مشارکت فولادمبارکه در اجرای این پروژه و توجه این شرکت به مسئولیتهای اجتماعی بسیار ارزشمند و در کشور به عنوان یکی از بی نظیرترین پروژه ها مطرح است.

وی افزود: در این پروژه فولاد مبارکه یک نگاه بلندمدت و استراتژیک برای تأمین آب داشته که این موضوع در حوزه مدیریت آب استان نیز بسیار با اهمیت است.

بدین منظور به عنوان مدیر ارشد شرکت آب و فاضلاب استان از این پروژه به طور جدی حمایت می کنیم و از سایر همکاران خود نیز خواسته ایم تمام تلاش خود را برای بهره برداری هر چه سریعتر از این پروژه به کارگیرند.

امینی با تأکید بر همراهی و تأمل و رفع مشکلات احتمالی پیشروی برای اتمام این پروژه از کمیته راهبری پروژه خواست با تعامل مسئولان این پروژه در فولاد مبارکه و آبفا در تسریع پیشرفت فیزیکی پروژه اقدام نمایند.

مدیرعامل آبفای استان اصفهان این پروژه را یک اقدام مهم در بخش محیط زیست در سطح منطقه دانست.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی