رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 22 April

با دروغ و تهمت نمی‌توان کشور را اداره کرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه برای سرمایه گذاری بیشتر باید فضای کشور را آرام کرد، گفت: آرامش نخستین رکن سرمایه گذاری است لذا با دروغ، تهمت و ناسزا نمی‌توان کشور را اداره کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه برای سرمایه گذاری بیشتر باید فضای کشور را آرام کرد، گفت: آرامش نخستین رکن سرمایه گذاری است لذا با دروغ، تهمت و ناسزا نمی‌توان کشور را اداره کرد.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی  به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمدرضا نعمت زاده صبح شنبه در همایش فرصت های سرمایه گذاری با رویکرد منطقه آزاد اقتصادی گرمسار در تهران ضمن بیان اینکه سرمایه گذاری امری حساس در جامعه است، ابراز داشت: ایجاد فضای مناسب برای سرمایه گذاری باید در اولویت دست اندرکاران و مسئولان استانی و کشوری باشد تا شاهد ترویج سرمایه گذاری باشیم.

 وی افزود: سرمایه امر بسیار حساس و اقتصادی است که از کوچکترین ناملایمات می تواند هراس داشته باشد لذا باید زمینه های سرمایه گذاری را فراهم کرد.

عضو کابینه یازدهم با تاکید بر اینکه باید فضای کشور را آرام کرد، بیان داشت: دروغ، افترا و تهمت برای کشور آفت است، ناسزا می تواند ذهن افراد را تحت تاثیر قرار دهد لذا باید از آن پرهیز کرد.

نعمت زاده بیان داشت: در سال گذشته یک کمپین مجازی خودروی ایرانی نخریم توسط شبکه های مجازی با نیت افترا و تخریب آنچنان نقل محافل شد که به واقع تاثیر مخرب یک شایعه را تمام جامعه مشاهده کردند لذا بیان شایعه آسان است اما جمع کردن آن کار دشواری است.

وی افزود: افرادی در همان برهه دیدند که صنعت خودرو سازی ما امروز به صنعت پیشران چرخ های اقتصادی کشور بدل شده و اگر میزان رشد اقتصادی این صنعت را در مقایسه با سال قبل در نظر بگیریم از رشد خوبی برخوردار می شود، لذا این شایعات را به راه انداختند تا همه وجهه اقتصادی را تخریب کنند پس باید از این رفتارها به دور باشیم تا جامعه آرامش داشته باشد و در آن فضا می توانیم کار سرمایه گذاری را گسترش دهیم.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی