رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 13 June

فروش گاز صنعتی

مشاور وزیر نفت در امور گاز؛ محمود آستانه، با اشاره به حمایت دولت از گازرسانی واحد های صنعتی گفت:  در صورت اعلام آمادگی صاحبان صنایع در هرمزگان برای گازرسانی به واحدهای صنعتی ، شرکت گاز استان در کمترین زمان، به این صنایع گازرسانی می‌کند. یکصد میلیارد تومان اعتبار برای گازرسانی به روستاهای کشور اختصاص‌یافته است. به […]

مشاور وزیر نفت در امور گاز؛ محمود آستانه، با اشاره به حمایت دولت از گازرسانی واحد های صنعتی گفت:  در صورت اعلام آمادگی صاحبان صنایع در هرمزگان برای گازرسانی به واحدهای صنعتی ، شرکت گاز استان در کمترین زمان، به این صنایع گازرسانی می‌کند.

یکصد میلیارد تومان اعتبار برای گازرسانی به روستاهای کشور اختصاص‌یافته است.

به گزارش ایسنا، مشاور وزیر نفت در امور گاز در حاشیه سفر به بندرعباس در جمع خبرنگاران، گفت: این اعتبار سال آینده و برای گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار اختصاص می‌یابد.

محمود آستانه افزود: هزینه ایجاد زیرساخت‌های گازرسانی به روستاها بر عهده دولت و به ازای هر خانوار بیش از چهار میلیون تومان است.

وی تصریح کرد: هدف‌گذاری شرکت گاز هرمزگان برای اتمام گازرسانی به شهرهای این استان، پایان سال ۱۳۹۷ است.

مشاور وزیر نفت در امور گاز خاطرنشان کرد: شرکت گاز هرمزگان برای گازرسانی به صنایع بزرگ غرب بندرعباس، کارخانه‌های تولید فولاد و آلومینیوم و شهرک‌های صنعتی استان، امکانات و تجهیزات لازم را در اختیار دارد.

آستانه اضافه کرد: در صورت اعلام آمادگی صاحبان صنایع در هرمزگان برای گازرسانی به واحدهای صنعتی، شرکت گاز استان در کمترین زمان، به این صنایع گازرسانی می‌کند.

وی اظهار کرد: استفاده از گاز در صنایع به‌جای سوخت‌های فسیلی برای دولت و فعالان بخش خصوصی صد درصد سودآوری دارد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی