رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
  • الخميس ۲۵ جماد ثاني ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 20 February

نمایشگاه اختصاصی
توسط نعمت زاده در بغداد؛

نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی افتتاح شد

محمد رضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان، ساعاتی پیش به همراه جمعی از مدیران این وزارتخانه وارد بغداد شد تا ضمن گفتگو با مقامات عالی رتبه این کشور ، نمایشگاه اختصاصی کشورمان را افتتاح کند.

محمد رضا نعمت زاده ، وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان، ساعاتی پیش به همراه جمعی از مدیران این وزارتخانه وارد بغداد شد تا ضمن گفتگو با مقامات عالی رتبه این کشور ، نمایشگاه اختصاصی کشورمان را افتتاح کند.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی  به نقل از وزارت صنعت، محمد رضا نعمت زاده  قرار است در این سفر ضمن افتتاح و بازدید از سومین  نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در بغداد، با مسوولان و مقامات عالی رتبه عراقی دیدار و گفتگو کند.

نعمت زاده در سفر یک  روزه خود به عراق، درباره گسترش همکاری ها و مناسبات دو کشور  با مسوولان و مقامات عالی رتبه عراق از جمله وزیران تجارت، و صنایع و معدن عراق بحث و گفتگو می کند.
سومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی به مدت چهار روز در محل نمایشگاه های بین المللی بغداد با حضور ۱۴۵ شرکت ایرانی در زمینه های مختلف کالاهای خود را در معرض بازدیدکنندگان عراقی قرار خواهد داد.

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی