رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June

جزییات کاندیداتوری مدیران صنعت‌ساختمان در انتخابات چهره‌سال 95

شمارش معکوس برای برگزاری انتخابات چهره سال صنعت ساختمان آغازشده است و خبرها حاکی ازاستقبال گسترده اهالی صنعت ساختمان ازاین رویداد است.

شمارش معکوس برای برگزاری انتخابات چهره سال صنعت ساختمان آغازشده است و خبرها حاکی ازاستقبال گسترده اهالی صنعت ساختمان ازاین رویداد است.
به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی پی جی  به نقل از صما، انتخاب چهره سال صنعت ساختمان چهار سال متوالی است که به عنوان یکی از اتفاقات مهم صنعت ساختمان با اقبال گسترده ای ازسوی اهالی ودست اندرکاران این صنعت مواجه شده است و این مهم هر ساله توسط دبیرخانه چهره سال صنعت ساختمان کشور برگزار می‌شود.
براساس این گزارش، روند برگزاری انتخاب چهره سال صنعت ساختمان به گونه ای است که این انتخابات هرساله با فراخوان عمومی آغاز و با شرکت نامزدها در گروه‌های تعیین شده برگزار می شود. سال ۹۳ پیروز حناچی، معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی به عنوان چهره سال ۱۳۹۳ صنعت ساختمان برگزیده شد و نیز علیرضا پاک‌فطرت، شهردار شیراز توانست به عنوان چهره سال ۱۳۹۴ صنعت ساختمان دست یابد.
درحال حاضر دبیرخانه چهره سال صنعت ساختمان با چهره های مختلف این صنعت اقدام به انجام مصاحبه های مختلفی کرده است که بالغ بر یکصد شهردار، روسای شورای اسلامی شهر، روسای نظام مهندسی استان ها و نیز مدیران کل راه وشهرسازی دراین جریان سازی رسانه ای مشارکت کرده اند ونظرات خود درباره «کارگاه ایمن، ساختمان ایمن، شهر ایمن»، «ساختمان پایدار و محیط زیست پایدار» و «اخلاق حرفه ای و حقوق شهروندان» درمعرض رای اهالی صنعت ساختمان گذاشته اند.
این گزارش می افزاید: انتشاراین اخبار در فضای مجازی و نیز رسانه های مختلف دیداری، شنیداری و مکتوب با بازتابهای گسترده ای مواجه شده است وهم اکنون روزانه اخبار وجزئیات برگزاری چهره سال صنعت ساختمان دراختیار رسانه ها قرار می‌گیرد.
با توجه به اینکه مدیران و فعالانی هستند که در هیچ کدام از گروه های فوق نیستند اما تمایل دارند در این نظرسنجی رسانه ای حضور داشته باشند می توانند با ارسال رزومه و فرم خوداظهاری به دبیرخانه چهره سال صنعت ساختمان اعلام کاندیداتوری نمایند که پس از تایید دبیرخانه در گروه آزاد معرفی شده و می توانند به رقابت بپردازند.
لازم به ذکر است که با در نظر گرفتن جایگاه مدیرانی که در این بخش ثبت نام کرده اند نحوه انتخاب در این گروه متعاقبا به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

انتخابات چهره سال ۱۳۹۵ صنعت ساختمان کشور از تاریخ ۳۰ بهمن ماه آغاز خواهد شد در این انتخابات که چهارمین دوره خود را پشت سر می گذارد کاربران می توانند از طریق سامانه رای گیریhttp://t.me/Chehre1395_bot به کاندیداهای مورد نظر خود رای دهند و یا با ارسال کد کاندیدا به سامانه پیامکی که متعاقبا اعلام می شود رای خود را ثبت کنند.

با توجه به اینکه کاربران از طریق شماره همراه خود رای می دهند پس هر کاربر فقط به یکی از دو روش فوق می تواند رای دهد و سیستم تجمیع، آرای تکراری کاربران را شمارش نخواهد کرد. این سامانه برای معرفی و شناسایی کاندیداها از امروز در اختیار کاربران قرار گرفته است.
جزییات کاندیداتوری مدیران صنعت‌ساختمان در انتخابات چهره‌سال 95

جزییات کاندیداتوری مدیران صنعت‌ساختمان در انتخابات چهره‌سال ۹۵

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی