رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

آموزش‌های مهارتی
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران اشاره کرد؛

تاثیر آموزش‌های مهارتی در آینده شغلی فارغ التحصیلان

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران؛ مجید طهرانیان، با اشاره بر نیاز فارغ التحصیلان کشور به آموزش‌های مهارتی، بر لزوم افزایش کیفیت آموزش‌های مهارتی و تشویق مردم به مهارت آموزی تاکید کرده و گفت: توجه به آموزش‌های مهارتی در آینده شغلی فارغ التحصیلان اثرگذار است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران؛ مجید طهرانیان، با اشاره بر نیاز فارغ التحصیلان کشور به آموزش‌های مهارتی ، بر لزوم افزایش کیفیت آموزشهای مهارتی و تشویق مردم به مهارت آموزی تاکید کرده و گفت: توجه به آموزشهای مهارتی در آینده شغلی فارغ التحصیلان اثرگذار است.

به گزارش گروه تولید و تجارت ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری ایسنا، مجید طهرانیان اظهار کرد: یکی از مهمترین اهداف و برنامه‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کیفیت بخشی به آموزش‌های مهارتی و حمایت از سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی است و درصددیم به سمت افزایش کیفیت آموزشها در این بخش برویم.

وی گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای نه تنها به دنبال رقابت با بخش خصوصی نیست بلکه همراه و شریکی در کنار بخش خصوصی است و ایجاد روح مشارکت و همدلی میان این دو در پیشبرد اهداف مهارت آموزی موثر است.

مدیرکل‌ آموزش فنی وحرفه‌ای استان تهران ارائه آموزش‌های مهارتی و فنی  به فارغ التحصیلان دانشگاهی را در آینده شغلی آنها موثر خواند و گفت: بخش اعظمی از دانش آموختگان و فارغ التحصیلان پس از اتمام تحصیلات به کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای مراجعه می‌کنند تا در صنایع و بخش‌های مختلف کسب مهارت کنند.

به گفته طهرانیان آموزشهای فنی و حرفه‌ای در دنیا از اهمیت بالایی برخوردار است و کسب مهارت توسط افراد موجب ایجاد فرصتهای شغلی و ارتقای سطح بهره‌وری می‌شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی