رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 19 April

مصرف برق

پیک مصرف برق در همین زمان در مقایسه با سال قبل که رقمی معادل ۳۲ هزار و ۸۵۵ مگاوات گزارش شده است، ۶۸۴ مگاوات افزایش داشته است. مصرف برق صنایع روز سه شنبه با افزایش ۲۰۰ مگاوات نسبت به روز قبل به ۳ هزار ۸۵۵ مگاوات رسید نسبت به روز گذشته نیز افزايش ۲۰۰ مگاواتی مصرف برق صنايع گزارش شد.

پیک مصرف برق در همین زمان در مقایسه با سال قبل که رقمی معادل ۳۲ هزار و ۸۵۵ مگاوات گزارش شده است، ۶۸۴ مگاوات افزایش داشته است. مصرف برق صنایع روز سه شنبه با افزایش ۲۰۰ مگاوات نسبت به روز قبل به ۳ هزار ۸۵۵ مگاوات رسید نسبت به روز گذشته نیز افزايش ۲۰۰ مگاواتی مصرف برق صنايع گزارش شد.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، پیک مصرف برق شبانه دیروز (سه‌شنبه) با ثبت عدد ۳۳ هزار و ۵۳۹ مگاوات و افزایش نسبی ۲۷۷ مگاواتی نسبت به مدت مشابه مصرف پیک در روز دوشنبه روبرو شد.
براساس این گزارش، پیک مصرف در همین زمان در مقایسه با سال قبل که رقمی معادل ۳۲ هزار و ۸۵۵ مگاوات گزارش شده است، ۶۸۴ مگاوات افزایش داشته است.
همچنین در این روز کل مبادلات روزانه برق ۷۱۶ مگاوات گزارش شد، که ۲۰۴ مگاوات آن صادر، و ۵۱۲ مگاوات آن وارد شده است.
این گزارش می‌افزاید، ذخیره نیروگاهی در این روز معادل ۹ هزار و ۷۸۹ مگاوات گزارش شد که در مقایسه با مدت مشابه دیروز ۴۸۳ مگاوات افزایش نشان می‌دهد.
گفتنی است، مصرف برق صنایع در این روز ۳ هزار ۸۵۵ مگاوات گزارش شده است که در مقایسه با روز گذشته حدود ۲۰۰ مگاوات افزایش داشته است.
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی