رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June

آبرسانی به ۱ میلیون روستایی
در ایام دهه فجر صورت می گیرد؛

آبرسانی به ۱ میلیون روستایی

حمید چیت‌چیان، وزیر نیرو در مراسم بهره‌برداری از مجتمع آبرسانی “نینج ” از توابع شهرستان رزن در استان همدان اظهار داشت: در ایام مبارک دهه فجر امسال، ۱۳۷۵ روستای کشور آبرسانی می‌شوند و بیش از یک میلیون نفر از روستاییان عزیز از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد. وی با اشاره به […]

حمید چیت‌چیان، وزیر نیرو در مراسم بهره‌برداری از مجتمع آبرسانی “نینج ” از توابع شهرستان رزن در استان همدان اظهار داشت: در ایام مبارک دهه فجر امسال، ۱۳۷۵ روستای کشور آبرسانی می‌شوند و بیش از یک میلیون نفر از روستاییان عزیز از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه این مجتمع دارای ۲۰۵ روستا است که در فاز اول آن تعداد ۱۵ روستا با جمعیت حدود ۶ هزار نفر از خدمات آب وفاضلاب روستایی بهره‌مند می شونداظهار داشت: با افتتاح این مجتمع آب روستایی، حدود ۶ هزار نفر به مشترکان آب و فاضلاب روستایی کشور افزوده خواهند شد.

وزیر نیرو هزینه اجرای این طرح را بالغ بر ۳۸ میلیارد ریال دانست و افزود: این میزان اعتبار از محل صندوق توسعه ملی هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه، امسال اعتبارات دولتی مناسبی در اختیار وزارت نیرو قرار گرفته است افزود: این امر موجب شد تا در روند اجرایی پروژه‌ها تسریع شود.

بر اساس این گزارش، این عضو کابینه دولت ضمن ابراز خرسندی از اینکه پروژه‌های آبرسانی روستایی در سراسر کشور مورد بهره برداری قرار می‌گیرد، خطاب به مردم روستای چایان گفت: طرح آب‌رسانی باید بسیار زودتر در این منطقه اجرا می‌شد و امروز وقتی مردم این روستا از آب بهداشتی و سالم برخوردار می‌شوند خداوند را شکر می‌کنم.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی