رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 19 April

با پیشنهاد وزیر صنعت، معدن وتجارت و تصویب هیات وزیران؛

نماینده جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت در هیات حمایت از صنایع منصوب شد

با پیشنهاد وزیر صنعت، معدن وتجارت و تصویب هیات وزیران، دکتربهروز ریاحی مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان عضو و مسئول هیات حمایت از صنایع منصوب شد.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا) ، مهندس نعمت زاده در این نشست از زحمات رجبعلی‌ صادقی که پیش از این نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت در هیات حمایت از صنایع بود، قدر دانی کرد  و بهروز ریاحی را به عنوان  نماینده جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت در هیات معرفی کرد.

در این جلسه مهندس نعمت زاده با بیان شرح مختصری از سوابق فعالیت های هیات حمایت از صنایع گفت : هیات حمایت از صنایع براساس قانون مصوب در سال ۱۳۴۳ و برای حمایت و تحت پوشش بردن کارخانجات با شرایط بحرانی ایجاد شده است.

وی تصریح نمود : هیات حمایت از صنایع براساس قانون حمایت صنعتی و جلوگیری از تعطیل کارخانجات کشورشکل گرفته و در این راستا تا کنون اقدامات موثری انجام داده است .

نماینده  جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت در هیات حمایت  از صنایع  نیز گفت: امسا ل با فعالیت هیات حمایت  از صنایع  ۲۰ هزار واحد صنعتی کوچک و متوسط به چرخه تولید بازگشت و ۵  هزار طرح نیمه تمام در ادامه بحث اقتصاد مقاومتی راه‌اندازی شد.

بهروز ریاحی خاطر نشان کرد : در نشست‌های متعدد با روسای سازمان‌های کار و تأمین اجتماعی مقرر شد که فعلاً بدهی واحدهای مشکل دار  اخذ نشود تا زمانی که  بتوانند خود را احیا کنند.

 اعضای هیات به نمایندگی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان برنامه و بودجه، اتاق بازرگانی و نیز کارشناس مشترک وزارتخانه های  صنعت، معدن و تجارت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی می‌شوند.

گفتنی است دبیرخانه هیات حمایت از صنایع در وزارت صنعت، معدن و تجارت مستقر است و نماینده این وزارتخانه مسئول این هیات است.

دکتربهروز ریاحی مشاور وزیر صنعت 2 دکتربهروز ریاحی مشاور وزیر صنعت 3

دکتربهروز ریاحی مشاور وزیر صنعت 4

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی