رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 19 April

کتاب قدم صفر بازاریابی اینترنتی

کتاب قدم صفر بازاریابی اینترنتی نوشته امیر حسین احمدی، در مورد بازاریابی اینترنتی و نحوه شروع کردن این نوع کسب و کار توضیح می دهد.

کتاب قدم صفر بازاریابی اینترنتی نوشته امیر حسین احمدی، در مورد بازاریابی اینترنتی و نحوه شروع کردن این نوع کسب و کار توضیح می دهد.

 

   عنوان کتاب قدم صفر بازاریابی اینترنتی
   نویسنده امیر حسین احمدی
   مترجم
   درباره کتاب کتاب قدم صفر بازاریابی اینترنتی در مورد بازاریابی اینترنتی و نحوه شروع کردن این نوع کسب و کار توضیح می دهد. در مقدمه این کتاب نویسنده نوشته است که:

سلام همیشه شاهد این بودم که افراد سؤال می کردند ما بازاریابی اینترنتی رو از کجا باید شروع کنیم و بهتر عرض کنم شروع این کار کجاست؟

همیشه شروع یک کار یا انجام یک کار برای اولین بار به شدت سخت به نظر می آید، اما این به علت این است که ما از آن کار فعاً علم و آگاهی زیادی نداریم

به همین خاطر هست که همیشهاین مشکل را در اوایل کار داریم که نمی دانیم باید چه کاری انجام بدهیم و معمولاً نمی دانیم چه چیزی باعث پیشرفت می شود و چه چیزی ما را به نابودی سوق می دهد، پس کمی خطرناک است.

مثلا من خیلی برخورد کردم که افراد سؤال می کنند که ما در ابتدای کار هیچ مشتری نداریم پس چطور باید برای مشتری که نداریم بازاریابی انجام بدیم یا به آنها پیشنهاد خرید بدیم.

در این مقاله می خواهیم در مورد همین موضوع صحبت کنیم و باهم ببینیم که چطور می شود که این کار رو اصولی و قدم به قدم شروع کنیم.

   درباره نویسنده
   منبع آی آر ایبوکس
   حجم فایل ۱٫۳۲ مگابایت
   پسورد فایل  www.wikipg.ir
دانلود کتاب

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی