رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 13 June

محمدرضا فیاض صادرات غیرنفتی

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ محمدرضا فیاض، با اشاره به دستاوردهای اقتصادی دولت یازدهم، گفت: نتیجه این دستاوردها سبب شده که افق روبروی صادرات غیرنفتی روشن و امید بخش باشد.

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ محمدرضا فیاض،  با اشاره به دستاوردهای اقتصادی دولت یازدهم، گفت: نتیجه این دستاوردها سبب شده که افق روبروی صادرات غیرنفتی روشن و امید بخش باشد.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از  خبرگزاری شاتا ، «محمدرضا فیاض» با بیان این مطلب ؛ افزود :  افزایش میزان صادرات غیرنفتی زمینه ساز ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، رونق تولید، کاهش وابستگی و توسعه اقتصادی در کشور است.

وی ادامه داد: توسعه صادرات غیر نفتی از مهمترین مسائل اقتصادی کشور است و باید تلاش کنیم تا صادرات غیر نفتی جایگزین منابع نفتی شود.

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: در فضای پسا برجام فرصتی برای بنگاه‌های اقتصادی فراهم شد تا بتوانند خود را از آثار زیانبار دوران تحریم نجات دهند و به نقطه‌های امیدبخش اقتصادی برسند.

صادرات غیرنفتی در پسا برجام

فیاض گفت : در فضای پسا برجام فرصتی پدید آمد تا شرکت‌های ایرانی با همتایان اروپایی، آسیایی و آمریکایی مذاکراتی را برای انجام سرمایه‌گذاری مشترک و صادرات به کشورهای ثالث اقدام کنند.

وی افزود :رونق تولید در کشور کاری موفق و گروهی است که باید در این بین از بانک‌ها و سازمان امور مالیاتی و سایر دستگاه‌های مرتبط نهایت قدردانی را داشته باشیم.

فیاض تصریح کرد: استراتژی سازمان صنعت، معدن و تجارت تعامل با بخش خصوصی و سایر بخشهای دولتی بوده و آماده است در زمینه مربوط به حوزه کاری خود با بخش های خصوصی و دولتی همکاری داشته باشد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی