رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June

کتاب ۸ راز افزایش فروش سایت

کتاب ۸ راز افزایش فروش سایت توسط جعفر صادق پیران نوشته شده است و آموزش می دهد که چگونه در هر صفحه از وب سایت تان با قرار دادن محتوای کاربرپسند مخاطبان و بازدید از سایتتان را افزایش دهید.

کتاب ۸ راز افزایش فروش سایت توسط جعفر صادق پیران نوشته شده است و آموزش می دهد که چگونه در هر صفحه از وب سایت تان با قرار دادن محتوای کاربرپسند مخاطبان و بازدید از سایتتان را افزایش دهید.

   عنوان کتاب کتاب ۸ راز افزایش فروش سایت
   نویسنده جعفر صادق پیران
   مترجم
   درباره کتاب در حال حاضر باید با رویکرد تازه ای وارد عمل شوید و زمان توقف مخاطبان خود را در هر صفحه از وب سایت تان با قرار دادن محتوای ویدیویی کاربرپسند افزایش دهید.

با فراهم شدن فناوری های جدید و گسترش پهنای باند اینترنتی، استفاده کاربران از فای لهای محتوای ویدیویی روز به روز با شدت بیشتری افزایش می یابد و این بهترین فرصت برای افرادی هست که هم اکنون جایگاه خود را به عنوان یک سایت معتبر تثبیت نکرده اند.

با ابزارهای جدید امروزی همانند تلفن های هوشمند خیلی راحت تر از گذشته می توان در کمترین زمان محتوای ویدیویی تولید نمود. در همان دستگاه تلفان همراه امکانات جالبی برای ویرایش ویدیویی وجود دارد که بعد از اتمام آن در همان لحظه در محیط وب انتشار دهید.

این موارد نمونه نکاتی است که در این کتاب به آن اشاره شده است.

   درباره نویسنده  جعفر صادق پیران کتابهایی در موضوعات مختلف، مخصوصا بازار یابی و تجارت و فروش چاپ کرده است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

کتاب راز‌های فاش نشده میلیونرهای کلیکی در ایران

چگونه کلیک ها را به مشتری تبدیل کنیم

آموزش کسب درآمد از اینترنت به زبان ساده

تنها راه عملی کسب درآمد از اینترنت در ایران

دنیای جدید کتابخانه ها

آموزش مصور cn3

آموزش گام به گام تجارت الکترونیک

آموزش مصور و عملی میلیونر شدن از اینترنت

تجارت الکترونیک

   منبع آی آر ایبوکس
   حجم فایل ۱٫۶۴ مگابایت
   پسورد فایل  www.wikipg.ir
دانلود کتاب
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی