رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 13 June

کتاب ثروت نوردی با نقشه گنج

کتاب ثروت نوردی با نقشه گنج نوشته مهدی الماسی در مورد راههای کسب ثروت توضیح می دهد و تجهیزاتی که در مسیر کموفق شدن نیاز است را توضیح می دهد.

کتاب ثروت نوردی با نقشه گنج نوشته مهدی الماسی در مورد راههای کسب ثروت توضیح می دهد و تجهیزاتی که در مسیر کموفق شدن نیاز است را توضیح می دهد.

 

   عنوان کتاب ثروت نوردی با نقشه گنج
   نویسنده مهدی الماسی
   مترجم
   درباره کتاب  

کتاب ثروت نوردی با نقشه گنج در مورد راههای کسب ثروت توضیح می دهد. نمونه متن این کتاب در زیر آمده است.

اکنون وقت عمل است اگر واقعا خواهان این هستی که سرنوشت آینده مالیت را در دست بگیری و بدنبال رسیدن به آرزوها و رویاهات هستی با من همراه شو برای جذب پول و ثروت و رسیدن به استقلال مالی برای یک زندگی ایده آل چون تو لیاقتش را داری تو شاهکار نظام آفرینش هستی که خداوند هرگاه به تو نظر میکند به خود میبالد.

از همین جایی که الان هستی شروع کن و از ابزارهایی که در اختیار داری بهره ببر و یقین داشته باش وقتی دست به کار شدی ابزار بهتری در ادامه خواهی یافت.هر فردی در امور روزمره شخصی و اداری خود با اطلاعات سروکار دارد.

یک دفترچه تلفن ساده ،صورت دخل و خرج روزانه، لیست کتب کتابخانه شخصی تا اسناد و مدارک اداری همه با اطلاعات سروکار دارند. ما درجمع آوری، بایگانی و استفاده از اطلاعات روش‌های متفاوت را بکار می گیریم.

اغلب افراد در بایگانی و بازیابی اطلاعات مشکل دارند و نمی توانند ساز و کاری را برای سامان دهی به اطلاعات مورد نیاز خود طراحی و اجراء کنند.

 

   درباره نویسنده
   منبع آی آر ایبوکس
   حجم فایل ۱٫۵۹ مگا بایت
   پسورد فایل  www.wikipg.ir
دانلود کتاب

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی