رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June

کتاب آشنایی با طرح های توجیهی کسب و کار

کتاب آشنایی با طرح های توجیهی کسب و کار توسط رضا فریدون نژاد نوشته شده است. در این کتاب معرفی و آشنایی با چگونگی نگارش طرح توجیهی و معرفی نمونه طرح های توجیهی برق و الکترونیک،لوازم خانگی و صنایع سلولوزی و چوب آورده شده است.

کتاب آشنایی با طرح های توجیهی کسب و کار توسط رضا فریدون نژاد نوشته شده است. در این کتاب معرفی و آشنایی با چگونگی نگارش طرح توجیهی و معرفی نمونه طرح های توجیهی برق و الکترونیک،لوازم خانگی و صنایع سلولوزی و چوب آورده شده است.

 

   عنوان کتاب کتاب آشنایی با طرح های توجیهی کسب و کار
   نویسنده رضا فریدون نژاد
   مترجم
   درباره کتاب اطلاعاتی که در این کتاب گردآوری و ارائه نموده ام برای افراد کارآفرین، دانشجویان و کسانی که به فکر راه اندازی یا توسعه کسب و کار خود است و تمامی علاقمندان به این مباحث، بسیار مفید و کاربردی است،

اطلاعاتی که هر کارآفرین و شخصی که به فکر راه اندازی کسب و کار مستقل است باید بداند و با آنها آشنا باشد، این کتاب در دو بخش اصلی تنظیم شده است، بخش اول کتاب آشنایی کلی با مبحث طرح توجیهی می باشد که جنبه آموزشی دارد و شما در این بخش با کلیات طرح توجیهی، اصطلاحات، نکته ها و نحوه نگارش حرفه ای و اصولی طرح توجیهی آشنا خواهید شد و بخش دوم کتاب به معرفی نمونه طرح های توجیهی که بیش از ۷۰ طرح توجیهی می باشد اختصاص داده شده است.

شما می توانید با خواندن و نگاه اجمالی به این نمونه طرح ها، به صورت عملی با نحوه نگارش طرح های توجیهی و آموزش هایی که در بخش اول فرا گرفته اید آشنا شده و خودتان با سعی، تلاش و پیگیری، طرح توجیهی کسب و کار خود را به نگارش در آورید. در مجموع مطالعه این کتاب مناسب جهت آموزش و نگارش طرح های توجیهی و مطالعات شخصی، مطالعات امکان سنجی در طرح ها جهت آشنایی با وضعیت نسبی بازار، آشنایی با فرایند تولید یک محصول و … می باشد.

   درباره نویسنده  این نویسنده کتابهای مختلفی را در موضوعات مختلف نوشته است که از نمونه آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

کتاب لغت و جمله کاربردی انگلیسی!

کتاب چگونه های کلیدی و برتر زندگی!

کتاب مثبت اندیش باش تا کامروا باشی!

کتاب اطلاعات توریستی کشورهای جهان (دور دنیا در ۱۰ دقیقه)

۳۶۵ پیام انگیزشی و عبارت تاکیدی به همراه تقویم سال ۹۴، هر روز یک پیام

کتاب آشنایی با طرح های توجیهی کسب و کار (جلد دوم )

کتاب آشنایی با طرح های توجیهی کسب و کار (جلد اول)

کتاب همه چیز درباره کشور امارات متحده عربی (دبی)

کتاب کشف فرصت خلق ثروت با کارآفرینی و ارزش آفرینی

کتاب چگونه خواسته هایمان را جذب کنیم؟

کتاب همه چیز در مورد کشور کانادا

کتاب همه چیز درباره ژست های حرفه ای در عکاسی

   منبع پارس بوک
   حجم فایل  ۴٫۲۴ مگابایت
   پسورد فایل  www.wikipg.ir
دانلود کتاب آشنایی با طرح های توجیهی کسب و کار
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی