رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April

مسئولان اتریشی
به منظور بررسی آخرین وضعیت تجاری دو کشور

هیاتی متشکل از مسئولان اتریشی به تهران آمدند

هیاتی متشکل از مسئولان اتریشی به منظور پیگیری وضعیت نقشه راه همکاری‌های تجاری و اقتصادی با ایران و مباحث مربوط به اجلاس کمیسیون مشترک مسئولان دو کشور به ایران آمدند.

هیاتی متشکل از مسئولان اتریشی به منظور پیگیری وضعیت نقشه راه همکاری‌های تجاری و اقتصادی با ایران و مباحث مربوط به اجلاس کمیسیون مشترک مسئولان دو کشور به ایران آمدند.

به گزارش گروه تولید و تجارت ویکی پی جی و به نقل از خبرگزاری ایسنا، هشت کارگروه تجارت و بازارهای ثالث، بنگاه‌های کوچک و متوسط، فناوری‌های کار، معدن، انرژی، حمل و نقل و زیربنا، گردشگری و تحقیق و توسعه همکاری‌های آکادمیک به منظور پیشبرد نقشه راه همکاری‌های تجاری و اقتصادی ایران و اتریش شکل گرفته است تا همکاری‌های تجاری و اقتصادی دو کشور در کارگروه‌های مربوطه پیگیری و پیش برده شود.

در همین راستا هیاتی اقتصادی متشکل از مسئولان اتریشی به ریاست معاون وزیر در گروه سیاست خارجی و ادغام اروپا در وزارت فدرال در امور تحقیقات و اقتصاد اتریش به تهران آمدند تا در دو مورد مربوط به آخرین وضعیت نقشه راه همکاری‌های تجاری و اقتصادی ایران و اتریش، مباحث مربوط به اجلاس کمیسیون مشترک در نیمه اول سال ۱۳۹۶ فعالیت‌ها را پیگیری کنند و جلسه‌ای را نیز با قائم مقام وزارت راه و شهرسازی و نیز معاون گردشگری سازمان گردشگری داشته باشند.

در جلسات برگزار شده در ارتباط با نقشه راه همکاری‌های تجاری و اقتصادی ایران و اتریش در سطح مسئولان متناظر دو کشور برگزار خواهد شد تا آخرین وضعیت پیشبرد امور در این خصوص را بررسی کنند و در ارتباط با مباحث مربوط به اجلاس کمیسیون مشترک تبادل نظر داشته باشند.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی