رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 23 June

شرکت میراب

گروه صنعتی میراب از شرکت های فعال صنعت تاسیسات کشور است که در زمینه تولید شیرهای صنعتی مورد نیاز صنعت آب و فاضلاب و ساخت انواع مدل های قطعات صنعتی فعالیت دارد.

  عنوان شرکت:  شركت ميراب

  فیلد کاری :  توليدكننده انواع شيرهاى صنعتى و تجهيزات

  آبرسانى، شيرهاى پروانه اى

  محصولات :  شير کنترل اتوماتيک، شیر ویفری، شير آتش

  نشانی، شیر با کاربرد خاص، صافی، اتصالات، شیر هوا و

  شیر پروانه ای و …

 

دفتر مرکزی

  آدرس : ایران، تهران، کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج، خیابان

عاشری، بعد از چهارراه اول، شرکت میراب

  تلفن : ۰۲۱۴۴۵۴۵۶۵۱

  فاکس : ۰۲۱۴۴۵۶۳۵۶۹

 

کارخانه

  آدرس : ۵ کیلومتر بعد از فرودگاه بین المللی امام خمینی،حسن آباد

شهرک صنعتی شمس آباد، انتهای بلوار سروستان،  شرکت میراب

  تلفن : ۰۲۱۴۴۵۴۵۶۵۰

  فاکس : ۰۲۱۴۴۵۴۵۶۵۸

  ایمیل:   info@mehkoohco.com

  سایت:  www.mehkoohco.com

  مدیرعامل:   آقای‌ مرتضی‌ توجه‌

 شركت ميراب

 

 

آشنایی با شركت ميراب


گروه صنعتی میراب از شرکت های فعال صنعت تاسیسات کشور است که در زمینه تولید شیرهای صنعتی مورد نیاز صنعت آب و فاضلاب و  ساخت انواع مدل های قطعات صنعتی فعالیت دارد.

تاریخچه و سوابق شركت ميراب


گروه صنعتی میراب فعالیت خود را از سال ۱۳۵۸ در یک کارگاه ۳۵۰ متری استیجاری حوالی میدان آذری تهران و تحت نام فرمینکار آغاز کرد. مهندس مرتضی توجه موسس این گروه صنعتی بود.

فعالیت فرمینکار با طراحی و ساخت انواع مدل های قطعات صنعتی (قالبسازی صنعت ریخته گری)  از قبیل پیراهن سیلندر لوکوموتیو راه آهن، پوسته سیلندر موتورهای درمن دیزل، قطعات چدنی انواع پمپ های سانتریفوژ، جریان محوری و شناور ، چدنی اگزوز انواع خودروها و انواع قطعات حساس مورد نیاز صنعت خودرو و صنایع دیگر آغاز شد.

از سال ۱۳۶۱ ، واحد ریخته گری با کوره های دوار گازوئیلی برای تولید قطعات چدنی با مدل های ساخته شده ، جهت توسعه فضای کار و ارائه سرویس بهتر به مشتریان ایجاد گردید.

این شرکت در سال ۱۳۶۵ تولید شیرهای صنعتی مورد نیاز صنعت آب و فاضلاب شد.

این شرکت به پاس گرامیداشت نام نگهبانان سنتی آب، با انتخاب نام میراب عزم راسخ شرکت را برای همکاری با صنعت آب و فاضلاب کشور نشان داد و ضمن ایجاد ارتباط با شرکت های صنعت شیرسازی دنیا و کسب تجارب و فن آوری آنان، ساخت اولین سری شیرهای پروانه ای را با استانداردهای بین المللی آغاز کرد.

شرکت میراب با برقراری ارتباط با بزرگان صنعت اتوماسیون جهان تولید عملگرهای برقی مدرن ساخت گروه بزرگ صنعتی AUMA آلمان، عملگرهای هیدرولیک با تجهیزات ساخت شرکت HAWE وRexroth  آلمان و عملگرهای بادی ساخت Festo  آلمان فعالیت خود در صنعت آب  را در ایران آغاز کرد.

در سال ۱۳۸۶ ، این شرکت کارخانه خود را به شهرک صنعتی شمس آباد ، منتقل کرد.

شرکت میراب با چهار دهه سابقه حضور در صنعت شیرسازی موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی از جمله گواهی کیفیت محصول از شرکت لویدز رجیستر انگلیس وDVGW آلمان و همچنین گواهی نامه های IMS شامل OHSAS 18001 ، ISO 9001  و ISO 14001  از شرکت DQS آلمان شده است.

 این شرکت حدود ۲۰ تا ۵۰ درصد تولید سالیانه خود را به کشورهای آسیایی، اروپایی، آفریقایی و آمریکای جنوبی صادر می کند.

 

موسس:

سرمايه داران اصلی :

مدير عامل و رئیس هیئت مدیره :   آقای‌ مرتضی‌ توجه‌

مدیران و اعضای هیئت مدیره :

 

آشنایی با محصولات شركت ميراب


شركت ميراب تولید کننده شیرهای صنعتی مورد نیاز صنعت آب و فاضلاب است که محصولات این شرکت در دسته بندی زیر لیست شده است.

 

1 2 3 4 5 6

گالری تصاویر شركت ميرابتازه های تولیدی شركت ميراب

 

آنچه امروز از آن به عنوان خودكفايی و استقلال صنعتی ياد میكنيم، بدون توجه و اشاره به خدمات و تلاش‌های بی شائبه صنعتگران اين مرز و بوم و برندهای بزرگ منصفانه نخواهد بود،

به عنوان يك مثال روشن در اين زمينه می توان به شركت ميراب( سهامي‌خاص) اشاره كرد كه فعاليت خود را از سال ۱۳۵۸ با مدلسازی ( قالبسازی برای صنعت ريخته گری) در يك كارگاه ۳۵۰ متری حوالي ميدان آذری تهران آغاز نمود و در ابتدا با طراحی و ساخت انواع مدل‌های قطعات صنعتی از قبيل سيلندر لوكوموتيو راه آهن، سيلندر موتورهای درمن ديزل، قطعات چدنی انواع پمپ‌هی سانتريفيوژ، جريان محوری و شناور، اگزوزهای انواع خودروها و انواع قطعات حساس مورد نياز صنعت خودرا دربازار معرفی کرد.
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی