رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


 • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
 • 2021 Thursday 15 April

شركت مهر اصل

شركت مهر اصل با ۲۶ سال سابقه فعالیت در صنعت تاسیسات گرمایشی، سرمایشی و تهویه مطبوع کشور فعالیت می کند. این شرکت تولید کننده دستگاه های متنوع تهویه مطبوع و تبرید صنعتی و تولید کننده مواد اولیه انتقال حرارت از قبیل لوله ها و کویل های مسی است.

  عنوان شرکت:  شركت مهر اصل

  فیلد کاری :  تولید کننده دستگاه های متنوع تهویه مطبوع و تبرید صنعتی

  و تولید کننده مواد اولیه انتقال حرارت از قبیل لوله ها و کویل های مسی

  محصولات :  برج‌‌های خنک کننده، هواسازها و ایرواشرها، مبدل‌های

  حرارتی و کویل‌ها، کولرهای گازی و اسپلیت، پکیج یونیت‌ها، اواپراتور

  و عایق ها و …..

  آدرس دفتر مرکزی : تهران‌، خیابان‌ دکتر مفتح‌ شمالی‌، خیابان‌ زهره‌،

  شماره‌ ۱۷

  تلفن:   ۰۲۱۸۸۳۰۰۸۰۱

  فکس:   ۰۲۱۸۸۳۰۴۱۴۷

  آدرس کارخانه: تبریز، شهرک‌ صنعتی‌ شهید سلیمی‌

  تلفن کارخانه:    ۵۰-۴۳۲۸۹۴۱-۰۴۳۲

  فکس کارخانه :   ۴۳۲۸۹۵۵ – ۰۴۳۲

  ایمیل:   headoffice@mehrasl.com

  سایت:  www.mehrasl.ir

  مدیرعامل:  آقای‌ رضا مقیمی‌ اصل‌

 

 

آشنایی با شركت مهر اصل


شركت مهر اصل با ۲۶ سال سابقه فعالیت در صنعت تاسیسات گرمایشی، سرمایشی و تهویه مطبوع کشور فعالیت می کند. این شرکت تولید کننده دستگاه های متنوع تهویه مطبوع و تبرید صنعتی و تولید کننده مواد اولیه انتقال حرارت از قبیل لوله ها و کویل های مسی است.

 

تاریخچه و سوابق شركت مهر اصل


شرکت تولیدی مهراصل در سال ۱۳۶۹ در شهرک صنعتی شهید سلیمی آذربایجان شرقی تأسیس و بر مبنای تجربه ۳۰ ساله مدیران اصلی شرکت نسبت به خرید تکنولوژی، تأمین ماشین آلات، مواد اولیه و در نهایت تولید دستگاه های متنوع تهویه مطبوع و تبرید صنعتی اقدام کرد.

پس از چند سری مهر اصل تولید روتین انواع چیلر و برج خنک کننده را آغاز کرد.

این شرکت تولید کولر گازی، فن کویل و پکیج یونیت را نیز از سال ۱۳۷۲ آغاز کرد.

این شرکت موفق به اخذ اولین گواهی ISO9001-2000 در صنعت تهویه مطبوع کشور برای چیلر های آبی و هوایی تا ۶۰۰ تن تبرید از مؤسسه Lloyd’s انگلستان شده است.

هم اکنون واحد تولیدی مهراصل به عنوان تولید کننده کلیه دستگاه ها و قطعات و تجهیزات صنعتی حرارتی و برودتی و تهویه مطبوع در صنعت تاسیسات کشور فعال است.

این شرکت انجام امور اکتشافی و استخراجی و بهره برداری و فرآوری و کلیه امور معدنی در اتباط با تولید و استخراج مواد کانی و فلزی و محصولات زیر دستی آنها و همچنین واردات کلیه ماشین آلات را نیز انجام می دهد.

این شرکت به عنوان بزرگترین تولید کننده کویل در ایران ( دارای هفت خط کامل اتوماتیک تولید کویل های ۳/۸” و ۵/۸” و ۱/۲” ) و تغذیه کننده اکثر کویل های کارخانجات تهویه مطبوع و تامین انواع کویل های آلومینیوم – مس یا مس – مس فعالیت می کند.

این شرکت مجهزترین تولید کننده لوله های مسی مورد نیاز صنعت تهویه مطبوع در انواع ساده، داخل شیاردار (Inner-grooved) و شیار دار خارجی (Out-grooved) به صورت کویل (Level Wounded)، شاخه (Straight Length) و کلاف (Pancake) و همچنین تنها تولید کننده چیلرهای جذبی دو اثر در انواع شعله مستقیم (Direct Fire)، بخار (Steam) و … تحت لیسانس و با مارک و نشان KAWASAKI ژاپن است.

شرکت تولیدی مهراصل در  محل شهرک شهید سلیمی تبریز واقع در ۳۵ کیلومتری جاده تبریز- آذرشهر دارای سه کارخانه به شرح ذیل است:

۱-۱    کارخانه تولید چیلر برقی: واقع در سی متری اول شهرک شهید سلیمی که مساحت زمین کارخانه حدود ۲۰۰۰۰ متر مربع با زیربنای حدود ۱۶۰۰۰ متر مربع،‌که در این کارخانه انواع چیلر، پکیج یونیت‌ها با سیستم تراکمی و انواع هواساز و برج خنک کننده تولید می شود.
۲-۱    کارخانجات برودتی آریا (زیر مجموعه مهراصل): واقع در سی متری اول شهرک شهید سلیمی با مساحت ۱۲۰۰۰ متر مربع و زیربنای حدود ۸۰۰۰ متر مربع که در این کارخانه انواع دستگاه‌های تبرید صنعتی و انواع عایق‌های برودتی (از انواع کائوچوی ولگانیزه) و انواع برج‌های فایبرگلاس تولید می شود.

 

۳-۱   مجتمع اصلی مهراصل: واقع در چهل و پنج متری شهرک شهید سلیمی که این مجتمع به مساحت زمین تقریباً ۶۰۰۰۰ متر مربع و زیربنای حدود ۴۸۰۰۰ متر مربع می باشد. در این مجتمع کارخانجات تولید لوله مسی، کارخانه جداسازی گاز نیتروژن، کارخانه تولید چیلرهای جذبی، کارخانه تولید شیرآلات و اتصال آلات مسی و برنجی، کارخانه تولید کویل و انواع رادیاتورهای صنعتی، کارخانه تولید  فن کویل و کولرگازی مستقر است.

 

موسس:

سرمايه داران اصلی :

مدير عامل و رئیس هیئت مدیره :  آقای‌ رضا مقیمی‌ اصل‌

مدیران و اعضای هیئت مدیره :

 

آشنایی با محصولات شركت مهر اصل


شركت مهر اصل تولید کننده دستگاه های متنوع تهویه مطبوع و تبرید صنعتی است که محصولات این شرکت در دسته بندی زیر لیست شده است.

تهویه مطبوع
 • برج‌‌های خنک کننده
 • هواسازها و ایرواشرها
 • مبدل‌های حرارتی و کویل‌ها
 • کولرهای گازی و اسپلیت
 • پکیج یونیت‌ها
 • یونیت هیترها
 • چیلرهای برقی
 • چیلر های جذبی
 • دستگاه‌های تهویه موبایل
 • فن کویل ها
 • کولر گازی پنجره ای
تبرید صنعتی
 • اواپراتورهای سردخانه
 • کندانسور یونیت ها
 • لوله مس
عایق
 • ضد حریق
 • مقاومت بالا در مقابل بخار آب
 • نارسانای حرارتی

گالری تصاویر شركت مهر اصلتازه های شركت مهر اصل

شرکت مهراصل واحد نمونه ماشین سازی و تجهیزات سال ۹۵

انتخاب مدیرعامل کارخانجات تولیدی شركت مهر اصل ، به عنوان یکی از ده کارآفرین برتر کشور

مصاحبه اختصاصی با مدیر تولید گروه صنعتی مهر اصل

 

 

 

تجلیل از مهندس سید رضا مقیمی اصل در مراسم روز ملی صنعت و معدن ۱۳۹۵ (آذربایجان شرقی)

مراسم روز ملی صنعت و معدن ۱۳۹۵ در سالن همایش های هتل کایا تبریز برگزار شد و در حاشیه این مراسم لوح تقدیری از سوی دکتر «اسماعیل جبارزاده» استاندار آذربایچان شرقی به مهندس سید رضا مقیمی اصل مدیرعامل کارخانجات تولیدی مهراصل تقدیم شد.

مهندس سید «رضا مقیمی اصل» به عنوان پیشکسوت صنعت ایران در سال ۹۵ انتخاب شد

مهندس سید «رضا مقیمی اصل» مدیر عامل کارخانجات تولیدی مهراصل به عنوان پیشکسوت صنعت ایران انتخاب و مورد تجلیل و قدردانی مهندس «محمدرضا نعمت‌زاده» وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت ایران قرار گرفت.

 

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی