رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

شركت صنعت ياران

شركت صنعت ياران ۳۲ سال پیش فعالیت خود را با تولید انواع فیلتر های صنعتی آغاز کرد و در حال حاضر انواع فیلتر های هوا را با استاندارد های متفاوت تولید می کند.

  عنوان شرکت:  شركت صنعت ياران

  فیلد کاری :   تولید کننده انواع فیلترهای هوای صنعتی

  محصولات : 

  آدرس دفتر مرکزی : بلوار کریمخان زند، خیابان حافظ، ابتدای

  پل حافظ، کوچه هورتاب، شماره ۴۰۸، طبقه اول

  تلفن :     ۱۲  – ۸۸۹۳۶۶۱۱-۸۸۹۴۲۰۸۱-  ۸۸۹۴۲۸۸۰  ۰۲۱

  فکس :   ۰۲۱۸۸۹۴۲۴۳۶

  آدرس کارخانه:  شهر صنعتی‌ البرز، بلوار میرداماد، انتهای‌ خیابان‌

  شیخ‌ بهائی‌، روبروی‌ متالوژی‌ پودر

  تلفن کارخانه:   (۲) ۲۲۳۲۸۹۱(۰۲۸۲)

  فاکس خارخانه:    ۲۲۳۲۸۹۴(۰۲۸۲)

  ایمیلfilters@sanatyaran-ir.com

  سایت:  www.sanatyaran-ir.com

  مدیرعامل:  فرهاد عابدينی

مدير R&D:  علی اكبر جعفريان

      شرکت صنعت یاران

 

آشنایی با شركت صنعت ياران


شركت صنعت ياران ۳۲ سال پیش فعالیت خود را با تولید انواع فیلتر های صنعتی آغاز کرد و در حال حاضر انواع فیلتر های هوا را با استاندارد های متفاوت تولید می کند.

تاریخچه و سوابق شركت صنعت ياران


شرکت تولیدی و صنعتی صنعت یاران در مهر ماه ۱۳۶۳ با هدف تولید انواع فیلترهای هوای صنعتی تأسیس گردید . پس از مطالعات اولیه و اعزام کارشناسان به کشورهای انگلستان و اسکاتلند جهت آموزش و کسب دانش فنی ، ماشین آلات مورد نیاز ساخته شد و در سال ۱۳۶۵ نخستین نمونه آزمایشگاهی تولید گردید .

این شرکت توان ساخت انواع ماشین آلات جهت تولید فیلترهای گوناگون U   و  V  شکل از جمله فیلترهای لانه زنبور ی، کیسه ای ، HP   ، کفی پلیتد ، چین زنهای دوبل و تازن مدیا را دارد.

این شرکت واحد کنترل کیفیت خود را در سال ۱۳۷۰ تاسیس کرده است. که در این واحد با همکاری دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران تونل تست اشری ۷۶/۵۲ (۱۹۹۲-۱/۵۲) جهت تست  فیلترهای هوا باراندامان ۲۰% الی ۹۸% را برای تست محصولاتش ساخت. سپس موفق به دریافت گواهی تأیید  از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران شد.

پس از آن شرکت صنعت یاران موفق به ساخت دستگاه آزمون نشتی فیلتر (Leakage test) برای آزمون فیلترهای با راندمان بالا (هپا و اولپا ) شد.

این شرکت همچنین موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ISO 9002 در سال ۱۹۹۸ و متعاقب آن ورژن جدید آن    ISO  ۹۰۰۱-۲۰۰۰   در سال ۲۰۰۴ شده و واحد تحقیق و توسعه (R&D) رانیز در سال ۱۳۸۳ راه اندازی کرده است.

 

سرمايه داران اصلی :

مدير عامل و رئیس هیئت مدیره  : فرهاد عابدينی

مدیران و اعضای هیئت مدیره :

مدير R&D: علی اكبر جعفريان

آشنایی با محصولات شركت صنعت ياران


شركت صنعت ياران توليدكننده انواع فيلتر های هوای صنعتی بويژه هپاواولپا، لانه زنبوری، كيسه ای، كفی پليتد، تمام فلزی، كربن اكتيو و…   است.

شرکت صنعت یاران بر اساس نیاز مشتریان ، نوع کاربرد فیلتر در صنایع مختلف ، راندمان های موردنیاز و مطالعه صنعت فیلتراسیون در دنیا ، انواع مختلف فیلترهای هوای صنعتی زیر را تولید می کند:
۱-فیلترهای اولیه یا پیش فیلترها
۲-فیلترهای کیسه ای در ابعاد مختلف ، در حال حاضر شرکت با استفاده از جدید ترین تکنولوژی تولید و با بهره گیری از ماشین دوخت و اولتراسونیک ، فیلترهای کیسه ای ایستاده تزریقی را برای اولین بار در ایران تولید می کند.
۳-فیلترهای با راندمان بالا هپا (HEPA) و اولپا ( ULPA) که در این زمینه بعنوان نخستین تولید کننده فیلترهای مذکور شناخته شده است.

 

محصولات شركت صنعت ياران

 

گالری تصاویر شركت صنعت ياران


  صنعت یاران

تازه های تولیدی شركت صنعت ياران

 

 

 

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی