رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

پلاسکو

به منظور تسهیل در عملیات آواربرداری و جلوگیری از بروز حوادث جدید، سازندگان تجهیزات نیروگاهی ایران از شب گذشته در محل حادثه ساختمان پلاسکو حاضر شده و از تجربه سازندگان بویلرها و تجهیزات تولید برق که در بخش های برش های حجیم تخصص دارند، برای کمک به امدادگران و آتش نشانان استفاده شد.

به منظور تسهیل در املیات آواربرداری و جلوگیری از بروز حوادث جدید، سازندگان تجهیزات نیروگاهی ایران از شب گذشته در محل حادثه ساختمان پلاسکو حاضر شده و از تجربه سازندگان بویلرها و تجهیزات تولید برق که در بخش های برش های حجیم تخصص دارند، برای کمک به امدادگران و آتش نشانان استفاده شد.

به گزارش گروه اقتصاد ویکی پی جی و به نقل از  خبرگزاری تسنیم، آوارهای چندین تنی مجتمع تخریب شده پلاسکو از نوع آوارهای پیچیده محسوب شده که آواربرداری جز با برش و جداسازی قطعات فلزی و بتنی در هم تنیده شده امکان پذیر نیست.

در پی فراخوان سازمان آتش نشانی کشور به تمامی گروههای فنی و تخصصی برای کمک به برش و جداسازی هر چه سریعتر آوار موجود، سازندگان تجهیزات نیروگاهی ایران از شب گذشته در محل حادثه حاضر شده و تجربه سازندگان بویلرها و تجهیزات تولید برق که در بخش های برش های حجیم تخصص دارند، به کمک امدادگران و آتش نشانان آمده است.

همچنین “عباس علی آبادی” مدیرعامل گروه مپنا با حضور در محل حادثه، دستور ارسال تجهیزات شرکت های تخصصی زیرمجموعه این گروه را به محل حادثه داد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی