رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April

سرمایه گذاری
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک:

افزایش۸۱ درصدی فروش محصولات خوشه های صنعتی

سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از افزایش۸۱ درصدی فروش محصولات خوشه های صنعتی خبرداد.

سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از افزایش۸۱ درصدی فروش محصولات خوشه های صنعتی خبرداد.
به گزارش صنعت و  معدن ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما در نشست مجمع عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ضمن بررسی وضعیت ۹طرح ملی سازمان در حوزه تملک دارایی سرمایه ای به افزایش ۸۱ درصدی فروش محصولات و رشد ۷۲درصدی صادرات خوشه های صنعتی پرداخته شد.
علی یزدانی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در این نشست که با حضور دکتر فیاض معاون توسعه مدیریت منابع واموراستان های وزارت صنعت، معدن وتجارت و نمایندگانی از وزارت امور اقتصاد و دارایی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، وزارت جهاد وکشاورزی و حسابرسان برگزار شد، با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه طرح های تملک دارایی های سرمایه ای سازمان گفت: این مجموعه ۹ طرح ملی تملک دارایی وسرمایه ای دارد که ۷ طرح در حال اجرا و بهره برداری است.
وی افزود: بهره برداران دو طرح دیگر نیز وزارت صنعت، معدن و تجارت و شرکت شهرک های صنعتی کرمانشاه است که مجری طرح اول سازمان است.دریافت ۳۷ درصد اعتبارات مصوب از منابع ملی

در این نشست معاون برنامه ریزی سازمان نیز با بیان اینکه ۳۷ درصد اعتبارات مصوب در خصوص طرح های ملی به این مجموعه اختصاص یافته است، افزود: سهم صنعت از کل اعتبارات کشور حدود ۵۰ درصد است که سهم سازمان های تابعه در جهت توسعه صنعت، ایجاد اشتغال و… خیلی زیاد نیست.

فرشاد مقیمی ضمن تشریح وضعیت طرح های تملک دارایی های سرمایه ای به اقدامات انجام شده در حوره کمک های فنی و اعتباری، تجهیز ۱۸۷شهرک صنعتی به سیستم تصفیه خانه فاضلاب، افزایش ۸۱ درصدی فروش محصولات خوشه ها ی صنعتی و همچنین رشد ۷۲درصدی صادرات خوشه ها و… پرداخت.

دکتر فیاض معاون توسعه مدیریت منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز ضمن ارزیابی مثبت از عملکرد سازمان، به نکاتی در خصوص طرح های تملک دارایی سرمایه ای اشاره کرد و خواستار تخصیص بودجه مناسب به این بخش شد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی