رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

فعالان اقتصادی در سامانه جامع انبارها ثبت نام کنند

با توجه به ایجاد و بهره برداری سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا، ضروری است فعالان اقتصادی در سامانه جامع انبارها ثبت نام کنند. رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، محمد محمدپور عمران گفت: با توجه به ایجاد و بهره برداری سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا، ضروری است فعالان اقتصادی در […]

با توجه به ایجاد و بهره برداری سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا، ضروری است فعالان اقتصادی در سامانه جامع انبارها ثبت نام کنند.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، محمد محمدپور عمران گفت: با توجه به ایجاد و بهره برداری سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا، ضروری است فعالان اقتصادی در سامانه جامع انبارها ثبت نام کنند.

وی  افزود: کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی در فعالیت اقتصادی اعم از واحدهای صنعتی و صنفی، متصدیان واحدهای صنفی، مالکان انبار و سردخانه ها اعم از دولتی و خصوصی، شرکت های پخش، عمده فروشان، بنکداران، خرده فروشان  و … که از انبارهای تحت اختیار جهت نگهداری کالا خارج از مقاصد شخصی استفاده می کنند، مکلفند با مراجعه به سامانه مربوط، نسبت به ثبت نام و درج اطلاعات و اخذ شناسه اقدام کنند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تصریح کرد: دستگاه های دولتی استانی همکار در اجرای طرح، لیست اطلاعات انبارها و مراکز نگهداری کالای اشخاص تحت پوشش خود را به سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت مازندران ارائه کنند.

گفتنی است این سامانه به آدرس اینترنتی http://www.nwms.ir/  است.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی