رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April

اجرای طرح‌های اشتغالزایی کوچک و بزرگ در بیله‌سوار

فرماندار بیله‌سوار مغان گفت: امسال ۱۰ میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال تسهیلات برای طرح‌های خوداشتغالی کشاورزی و دامداری، صنایع کوچک و ساماندهی ناوگان حمل و نقل به ۵۲ طرح اشتغالزا در این شهرستان پرداخت شد.

فرماندار بیله‌سوار مغان گفت: امسال ۱۰ میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال تسهیلات برای طرح‌های خوداشتغالی کشاورزی و دامداری، صنایع کوچک و ساماندهی ناوگان حمل و نقل به ۵۲ طرح اشتغالزا در این شهرستان پرداخت شد.

به گزارش صنعت و  معدن ویکی پی جی به نقل از  ایسنا، «آرام حلیم» در مراسم افتتاح چند کارگاه اقتصادی در بیله‌سوار تسهیلات ارایه شده توسط صندوق کارآفرینی امید را یادآور شد و گفت: دولت تنها به‌دنبال ارائه تسهیلات نیست بلکه باید با پالایش طرح‌ها متقاضیان دارای توان بازپرداخت را به موسسات مالی معرفی کند.
فرماندار بیله‌سوار اضافه کرد: دولت آماده است برای وصول معوقات صندوق‌ها، موسسات مالی و اعتباری و بانک همکاری کند، چون این پول دوباره به چرخه تولید و اقتصاد وارد خواهد شد.وی با اشاره به این‌که امسال یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال تسهیلات ازدواج به ۱۷ زوج جوان پرداخت شده است، گفت: ارائه تسهیلات ازدواج ۲۰۰ میلیون ریالی از طریق صندوق کارآفرینی امید شهرستان بیله‌سوار در کمترین زمان ممکن ارائه می‌شود.
وی در مراسم افتتاح کارگاه نبات و آبنبات‌پزی در شهر بیله‌سوار تصریخ کرد: این کارگاه با آورده ۱۵۰میلیون ریال و ارائه تسهیلات ۳۰۰میلیونی از طریق صندوق کارآفرینی امید بیله‌سوار مورد حمایت قرار گرفته و برای سه نفر در این کارگاه به‌صورت مستقیم اشتغال‌زایی شد.
حلیم در مراسم  بهره‌برداری از کارگاه پخت نان‌های حجیم و رژیمی در بیله‌سوار افزود: این مرکز با سرمایه شخصی ۱۷۰ میلیون ریالی و ارائه تسهیلات ۴۵۰ میلیون ریالی از طریق صندوق کارآفرینی امید بیله‌سوار مورد حمایت قرار گرفته و برای چهار نفر در این کارگاه بصورت مستقیم اشتغال‌زایی صورت می‌گیرد.
در ادامه «مجرد»، مدیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان بیله‌سوار با اشاره به این‌که صندوق کارآفرینی امید به‌عنوان بزرگ‌ترین نهاد حمایتی کسب و کار خرد و کوچک با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه است، افزود: پارسال ۱۴ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال در قالب تسهیلات برای صنایع کوچک، ساماندهی ناوگان حمل و نقل و تسهیلات خوداشتغالی کشاورزی و دامداری به کارآفرینان ارائه و برای ۳۲۰ نفر زمینه اشتغال فراهم شد.
وی یادآور شد: پرداخت وام در همان روز پس از تکمیل پرونده به متقاضیان ارائه می‌شود و زوج‌هایی که تاریخ ازدواج آن‌ها بیشتر از یکسال نگذشته همراه با یک ضامن برای هر زوج، سند ازدواج و مدارک شناسایی می‌توانند برای دریافت وام اقدام کنند.
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی