رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

خورشیدی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام؛ هادی شیرخانی، گفت: ۲ هزار و ۴۲۵ پنل خورشیدی برای استفاده در مناطق عشایر نشین استان توزیع می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام؛ هادی شیرخانی، گفت: ۲ هزار و ۴۲۵ پنل خورشیدی برای استفاده در مناطق عشایر نشین استان توزیع می شود.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی و به نقل از برق نیوز، هادی شیرخانی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام گفت: امسال ۲ هزار و ۴۲۵ دامدار و کوچ‌ رو از برق خورشیدی برخوردار خواهند شد.

وی افزود: تجهیزات مورد نیاز برای نصب سامانه خورشیدی این تعداد عشایر و دامدار خریداری شده و تا قبل از آغاز دهه مبارک فجر تحویل متقاضیان خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام یادآور شد: این پنل ها برق مورد نیاز خانوارهای عشایری را در بخش رفاهی از جمله روشنایی و تامین برق لوازم خانگی و اطلاع رسانی را تامین می کند.

شیرخانی تاکید کرد: متقاضیان درخواست پنل های خورشیدی تنها ۱۵ درصد هزینه آن را می پردازند و ۸۵ درصد باقی هزینه آن توسط شرکت توانیر پرداخت می شود.

وی گفت: همچنین در جریان بازدید کارشناسان وزارت نیرو از روستای توه سیه در شهرستان ایوان و روستای کوه نشین در شهرستان دره شهر با احداث و نصب پنل خورشیدی در این ۲ روستا نیز موافقت شد که مقدمات کار آنها در دست اجرا است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی