رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۲۷ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 10 April

منابع آب
مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب:

مشکلات منابع آب علت یابی شود

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران؛ محمد حاج رسولی ها، در نشست سالیانه کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران، ضمن اشاره به وضعیت منابع آب ایران گفت:‌ مدیریت در مصرف منابع آب ضرورت انکار ناپذیر امروز کشوراست.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی و به نقل خبرگزاری ایرنا، محمد حاج رسولی ها روز پنجشنبه در نشست سالیانه کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران، مدیریت در مصرف منابع آب را پیش شرط تحقق سیاست تعادل بخشی منابع آب ایران دانست.

وی اظهارکرد: برنامه ششم توسعه مقرر کرده است تا پایان این برنامه ۱۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون متر مکعب در مصرف صرفه جویی شود که مدیریت در مصرف می تواند این امر را محقق کند.
حاج رسولی ها از مشخص شدن میزان آب قابل برنامه ریزی در هر بخش خبر داد و گفت: باید با برگزاری جلسه های منظم راهکار های آن به درستی تدوین شود.
قائم مقام شورای عالی کمیته آبیاری و زهکشی ایران خواستار آن شد تا مشکلات و تنگناهای آب کشور به درستی تبیین (علت یابی)شود تا بتوان برای این مشکلات برنامه ریزی صحیحی انجام داد.
چهارمین نشست سالیانه کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران امروز پس از هشت سال وقفه کار خود را آغاز کرد.این نشست در شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزارشد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی