رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April

آب شیرین کن
در اولين در اولين روز سفر به استان هرمزگان؛

بازديد وزير نيرو از پروژه آب شيرين كن بندرعباس

وزير نيرو در اولين روز سفر به استان هرمزگان، با بازديد از پروژه هاي آب شيرين كن يكصد هزار متر مكعبي و يك ميليون متر مكعبي شهر بندرعباس ، روند اجراي اين پروژه‌ها را بررسي کرد. به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، وزير نيرو در اولين […]

وزير نيرو در اولين روز سفر به استان هرمزگان، با بازديد از پروژه هاي آب شيرين كن يكصد هزار متر مكعبي و يك ميليون متر مكعبي شهر بندرعباس ، روند اجراي اين پروژه‌ها را بررسي کرد.
به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، وزير نيرو در اولين روز سفر به استان هرمزگان، با بازديد از پروژه هاي آب شيرين كن يكصد هزار متر مكعبي  و يك ميليون متر مكعبي شهر بندرعباس ، روند اجراي اين پروژه‌ها را بررسي کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)،‌  در اين بازديد مهندس “حميد چيت‌چيان” با همراهي مهندس  “علی اصغر قانع”، معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت مهندسي آب و فاضلاب کشور با سفر به بندرعباس، از پروژه هاي شيرين سازي آب دريا به‌ ويژه پروژه آبشيرين كن يكصد هزار متر مكعبي اين شهر که با سرمايه گذاري بخش خصوصي در حال انجام است، بازديد و در جريان آخرين وضعيت اجراي طرح مذکور و مسائل و مشکلات آن قرار گرفت.
همچنین چیت چیان از پروژه انتقال آب خلیج فارس به صنایع و معادن جنوب شرق کشور تحت عنوان “ساقی کوثر” و تاسیسات آن شامل آبشیرین کن یک میلیون متر مکعبی بندرعباس نیز بازدید کرد.
شایان ذکر است،در صورت راه اندازی کامل سایت و رسیدن به ظرفیت نهایی براساس مصوبه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ۵۰ میلیون مترمکعب در سال به شهر بندرعباس و شهرها و روستاهای مسیر خط انتقال اختصاص خواهد یافت.
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی