رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 22 April

رشد قیمت زغالسنگ با افزایش تولید، متوقف شد
مرکز ملی آمار چین اعلام کرد:

رشد قیمت زغالسنگ با افزایش تولید، متوقف شد

مرکز ملی آمار چین اعلام کرد روند افزایشی تولید زغالسنگ چین ،رشد قیمت این ماده معدنی را متقف کرد. طبق این گزارش میانگین تولید روزانه زغال سنگ خام این کشور در ماه نوامبر به بالاترین میزان در سال ۲۰۱۶ رسید. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی پی جی به نقل از دنیای معدن، میانگین […]

مرکز ملی آمار چین اعلام کرد روند افزایشی تولید زغالسنگ چین ،رشد قیمت این ماده معدنی را متقف کرد. طبق این گزارش میانگین تولید روزانه زغال سنگ خام این کشور در ماه نوامبر به بالاترین میزان در سال ۲۰۱۶ رسید.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی پی جی به نقل از دنیای معدن، میانگین تولید روزانه زغال سنگ خام چین در ماه نوامبر با افزایش یک میلیون و ۲۰۰هزارتنی نسبت به ماه اکتبر ، برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ از مرز ۱۰ میلیون تن عبور کرد و با رقم ۱۰میلیون و ۳۰۰ هزار تن در روز به ثبت رسید.

براساس گزارش مرکز ملی آمار چین(NBS)، مجموع تولیدات زغال سنگ خام چین در ماه نوامبر ۳۱۰ میلیون تن است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵٫۱ درصد افت داشت که این کاهش ۶٫۹ درصد کمتر از ماه اکتبر است.

بنابراین گزارش، روند افزایشی قیمت زغال سنگ ناشی از کاهش عرضه و افزایش تقاضا که طی دوره شش ماهه ادامه داشت در اواسط ماه نوامبر به پایان رسید و قیمت زغال سنگ معیار تا حدود۳۳ یوان (۴٫۷۵ دلار امریکا) در هر تن کاهش یافت.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی