رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۲۴ ذو القعدة ۱۴۴۱
  • 2020 Wednesday 15 July

پرداخت 45 میلیارد تومان تسهیلات برای رونق تولید
برای حمایت از بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط پرداخت شد؛

پرداخت ۴۵ میلیارد تومان تسهیلات برای رونق تولید

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: از ابتدای امسال تا ۲۸آذرماه، ۴۵میلیارد و ۷۳۲میلیون تومان تسهیلات، برای تامین مالی بنگاه های کوچک و متوسط و طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد پرداخت شد. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری صدا و […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: از ابتدای امسال تا ۲۸آذرماه، ۴۵میلیارد و ۷۳۲میلیون تومان تسهیلات، برای تامین مالی بنگاه های کوچک و متوسط و طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد پرداخت شد.
به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، یحیی نیکدل افزود: ۳۰میلیارد تومان از این تسهیلات در قالب کمک های فنی و اعتباری، نوسازی، بازسازی و رونق به ۴۹واحد صنعتیِ مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی خراسان شمالی اعطا و  زمینه راه اندازی دوباره ۱۳واحد از ۲۸واحد راکد صنعتی استان فراهم شد. وی گفت: همچنین از مجموع این تسهیلات که برای اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی پرداخت شد، سهم سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی ۲۶فقره تسهیلات به مبلغ ۱۶میلیارد و ۲۲۸میلیون تومان و سهم سازمان جهاد کشاورزی استان، ۲۹میلیارد و ۵۰۴میلیون تومان بود. امسال ۳۹۰ درخواست تسهیلات در سامانه بهین یاب ثبت شد که ۲۵۹بنگاه (معادل ۶۶ درصد کل درخواست ها) به تایید کمیته بررسی و کارگروه تسهیل و رونق تولید استان رسید و در نهایت، ۱۳ بانک عامل مربوط، به  ۷۶تقاضا (معادل ۲۹ درصد معرفی شده ها)، تسهیلات پرداخت کردند. ۴۲۲ میلیارد تومان تسهیلات برای رونق تولید در استان خراسان شمالی اختصاص یافت.
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی