رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April

معادن و صنایع معدنی
با حضور نعمت زاده و کرباسیان آغاز می شود؛

عملیات اجرایی چند طرح معدنی

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، رییس هیات عامل ایمیدرو و چند تن از مسئولان وزارت صنعت عملیات اجرایی چند طرح در بخش معدن و صنایع معدنی در استان خراسان جنوبی آغاز می شود. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی پی جی به نقل از دنیای معدن، عملیات اجرایی اکتشاف طلای منطقه و […]

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، رییس هیات عامل ایمیدرو و چند تن از مسئولان وزارت صنعت عملیات اجرایی چند طرح در بخش معدن و صنایع معدنی در استان خراسان جنوبی آغاز می شود.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی پی جی به نقل از دنیای معدن، عملیات اجرایی اکتشاف طلای منطقه و عملیات اجرایی کارخانه سنگبری آستان قدس از جمله طرح هایی است که در سفر مسئولان وزارت صنعت ، معدن و تجارت شروع می شود.

جلسه بررسی مسایل استان و منطقه ، بازدید از کارخانه چدن و فولاد کویر خاوران و برگزاری جلسه با مدیران معادن زغالسنگ و طرح های زغالی و بازدید از معادن سنگ های تزیینی از دیگر برنامه های امروز شنبه مسئولان وزارت صنعت است.

شروع عملیات اجرایی طرح توسعه محدوده زغالی بلوک ۲ و ۳، بازدید از کارخانه کک طبس، بازدید از کارخانه زغالشویی ممرادکو و همچنین بازدید از کارخانه زغالشویی شرکت زغالسنگ از برنامه های روز یکشنبه در دومین روز سفر مقام های وزارت صنعت، معدن و تجارت به استان خراسان جنوبی است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی