رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April

برگزاری جلسه شورای حفاظت از منابع آب در قزوین

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان آوج با حضور فرماندار، رئیس اداره منابع آب شهرستان آوج و جمعی از مدیران اجرایی شهرستان برگزار گردید. به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی آب ایران به نقل از اداره روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین، در این جلسه آقای […]

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان آوج با حضور فرماندار، رئیس اداره منابع آب شهرستان آوج و جمعی از مدیران اجرایی شهرستان برگزار گردید.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی آب ایران به نقل از اداره روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین، در این جلسه آقای سلیمانی فرماندار شهرستان آوج با توجه به کاهش میزان بارندگی در سال های اخیر حفظ و حراست از منابع آبی شهرستان را خواستار شد و از کلیه دستگاههای اجرایی خواست تا در این خصوص تلاش و اهتمام ویژه ای بکار گیرند.
آقای سلیمانی با تأکید بر برخورد قانونی با چاههای غیر مجاز، نصب کنتورهای هوشمند جهت جلوگیری از برداشتهای بی رویه و آب فروشی را خواستار شد.
ایشان در ادامه و در راستای صحبتهای اخیر دکتر همتی استاندار قزوین بر تسریع در روند اجرای طرحهای آبیاری تحت فشار و بالا بردن راندمان آبیاری تأکید نمود.
در ادامه این جلسه مهندس نصراله زاده رئیس اداره منابع آب شهرستان آوج گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده در زمینه چاههای غیر مجاز ارائه نمود.
مهندس نصراله زاده در بخشی دیگری از صحبتهای خود با اشاره به پلمپ ۵۴ حلقه چاه غیرمجاز در فصل پاییز، برخورد قانونی با چاههای غیر مجاز جدیدالحفر و جلوگیری از برداشت های غیر مجاز مصالح رودخانه ای را از رئوس برنامه های در دست اقدام اداره منابع آب شهرستان آوج برشمرد.
شایان ذکر است در شهرستان آوج تعداد ۲۹۳ حلقه چاه غیرمجاز وجود دارد که تاکنون ۱۴۲ حلقه از این چاهها مسدود و پلمپ شده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی