رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April

هدر رفت آب

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه گفت: با اصلاح  و توسعه شبکه آبرسانی و تعویض و استاندارد سازی انشعابات فرسوده  و نیز ترمیم شکستگی خط انتقال چشمه هلی خامن، طی یک ماه اخیر، از هدر رفت ۲۰ لیتر آب در ثانیه در شهرهای سوادکوه جلوگیری شد. به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از  پايگاه […]

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه گفت: با اصلاح  و توسعه شبکه آبرسانی و تعویض و استاندارد سازی انشعابات فرسوده  و نیز ترمیم شکستگی خط انتقال چشمه هلی خامن، طی یک ماه اخیر، از هدر رفت ۲۰ لیتر آب در ثانیه در شهرهای سوادکوه جلوگیری شد.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از  پايگاه اطلاع رساني صنعت آب و برق(پاراب) ، مهندس محمدرضا اسماعیلی افرا مدیر امور آبفاشهری سوادکوه گفت: ۲هزار و ۴۶۰متر اصلاح و توسعه شبکه و استاندارد سازی و تعویض ۱۳۶ فقره انشعاب فرسوده در شهرهای زیراب، پل سفید و آلاشت انجام شد که در مجموع از هدر رفت ۱۰ لیتر آب در این مناطق جلوگیری به عمل آمد.

وی، به شکستگی خط انتقال چشمه هلی خامن به آلاشت در عمق ۱۰۰ متری دره طی عملیات راه سازی اشاره و تصریح کرد: با تلاش کارکنان امور آبفاسوادکوه  این شکستگی در دو نقطه ترمیم شدکه در پی آن از هدر رفت ۱۰ لیتر بر ثانیه آب شرب جلوگیری به عمل آمد.

وی، از شست  وشوی مخازن آب شرب زیراب به منظور ارتقای کیفی شرب مشترکین این شهر خبر داد و گفت: عملیات شست  شو و گندزدایی ۴ باب مخزن ذخیره به ظرفیت ۴۵۰ متر مکعب در شهر آلاشت انجام شد.

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه، با بیان اینکه این عملیات در شهر زیراب نیز اجرا شد ، تصریح کرد: شست و شوی مخازن آب پل سفید نیز انجام می شود.

مهندس اسماعیلی افرا ، ادامه داد: درمجموع عملیات شست و شوی مخزن در امور آبفاشهری سوادکوه یک ماه به طول می انجامد.

گفتنی است امور آبفاشهری سوادکوه ۱۲ هزار مشترک دارد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی