رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April

اقتصاد مقاومتي
مشاور اتاق بازرگاني استان البرز:

اقتصاد مقاومتي به حضور افراد متخصص نیاز دارد

مشاور اتاق بازرگاني استان البرز در خصوص لزوم شناخت حسابداري گفت: نظم در حسابداري کليد توليد ثروت است و اقتصاد مقاومتي به حضور افراد متخصص نیاز دارد. به گزارش گروه اقتصادی ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری آریا ، فرشباف مشاور اتاق بازرگاني استان البرز در خصوص لزوم شناخت حسابداري گفت: شناخت در زمينه […]

مشاور اتاق بازرگاني استان البرز در خصوص لزوم شناخت حسابداري گفت: نظم در حسابداري کليد توليد ثروت است و اقتصاد مقاومتي به حضور افراد متخصص نیاز دارد.

به گزارش گروه اقتصادی ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری آریا ، فرشباف مشاور اتاق بازرگاني استان البرز در خصوص لزوم شناخت حسابداري گفت: شناخت در زمينه حسابداري باعث ايجاد نظم و نظم کليد ايجاد ثروت مي شود و مجددا ثروت به شناخت بر مي گردد. در زمينه حسابداري و حسابرسي نيز شرايط اينگونه مي باشد ، در واقع حسابداري شناختي است همراه با يک روش و يک نظم که توليد ثروت مي کند. چراکه ما حسابداري و حسابرسي را به عنوان يک دانش مي شناسيم.در مديريت ما عوامل محسوس و نامحسوس وجود دارد که مي توانيم از آن ها در اين زمينه کمک بگيريم.
وي در خصوص نقش حسابداري در شرايط اقتصادي حاکم بر کشور بيان داشت: لازمه يک سازمان پايدار در شرايط ناپايدار ايجاد نظم است و اين ايجاد نظم اولين کاري است که يک حسابدار بايد انجام دهد. بنابراين اين مديران مالي و حسابرسان هستند که از موقعيت بحران اقتصادي استفاده مي کنند و فعاليت هايشان را در راستاي ايجاد نظم و در نهايت توليد ثروت برنامه ريزي مي کنند. نياز فعلي ما اين است که در اقتصاد مقاومتي عوامل رقابت پذير در بازار را شناسايي و از افراد متخصص که تشخيص مي دهند در چنين شرايط اقتصادي بايد چه راهکارهايي روي کار قرار گيرد ،استفاده کنيم. مطمئنا در فضاي پس از اين در اقتصاد حاکم بر کشور به اين نکته خواهيم رسيد که تا چه حد ميزان اطمينان و اعتمادسازي در نهادهاي دولتي مي تواند حائز اهميت  باشد و زمينه  تعامل و همکاري بيشتر ميان بخش دولتي و خصوصي را فراهم آورد. نرخ بيکاري در استان البرز نسبت به ساير استان ها  بيشتر و نرخ مشارکت در اين استان کمتر است بنابراين ما بايد براي جبران مي بايست فاصله ميان سرمايه گذاران و پذيرش سرمايه در استان را کاهش و زمينه همکاري ،ايجاد ثروت و اشتغال را ايجاد کنيم.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی