رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

چهارمین مسابقه عکس صنعت تأسیسات

چهارمین مسابقه عکس صنعت تاسیسات در تاریخ ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۵ ، برای چهارمین سال پی در پی و با هدف توجه به صنعت تاسیسات و با رویکرد بر انرژی های نوین توسط شرکت پاکمن در سالن اجتماعات کتابخانه خوارزمی دانشگاه برگزار شد . به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی، در حاشیه مراسم […]

چهارمین مسابقه عکس صنعت تاسیسات در تاریخ ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۵ ، برای چهارمین سال پی در پی و با هدف توجه به صنعت تاسیسات و با رویکرد بر انرژی های نوین توسط شرکت پاکمن در سالن اجتماعات کتابخانه خوارزمی دانشگاه برگزار شد .
به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی، در حاشیه مراسم سومین همایش تکنولوژی بخار و آب و گرم برگزار شد، مدیران و کارشناسان و اساتید دانشگاه در کنار احسان ملک زاده، مدیر عامل شرکت درخشان راه، عرفان ملک زاده، مدیرعامل شرکت عرفان مهر شیراز(نماینده شرکت پاکمن)، مهندس سهیل میرزازاده، مهندس میرزازاده (مدیرعامل)، مهندس منوچهری نایینی به عنوان مدیر ارشد، سهیل میرزازاده مدیر کارخانه تحقیق و توسعه، مدیر کارخانه ویلاشهر پاکمن نیز حضور داشته و ضمن خیرمقدم به حاضرین و انجام سخنرانی های پژوهشی مرتبط با موضوع صنعت تاسیسات از نمایشگاه عکس چهارمین مسابقه عکس صنعت تاسیات دیدار کردند.

در این همایش مهدی سروری با حضور در جایگاه، بیانیه دبیر هیات داوران این مسابقه عکس را برای حاضرین در ضمن ارایه توضیحاتی از مفاد بیانیه خواند.

سپس با رونمایی از عکس ها و معرفی عکاسان برگزیده ضمن دعوت از حضور ایشان، به این ترتیب معرفی و تقدیر شدند:

رتبه نخست: شهروز جلالت از استان گیلان (شهر رشت) با اهدای: یک سکه تمام بهار آزادی + یک سکه ربع بهار آزادی + تندیس+ لوح تقدیر
رتبه دوم: مسعود محمدی از استان خوزستان (شهر اندیمشک) با اهدای: یک سکه نیم بهار آزادی + یک ربع سکه بهار آزادی+ تندیس+ لوح تقدیر
نگاه ویژه: اسحاق آقایی از استان کهگیلویه وبویراحمد (شهر یاسوج) با اهدای: یک سکه تمام بهار آزادی + تندیس+ لوح تقدیر
در این بخش پس از پایان یافتن زمان مشارکت و شمارش کدهای ارسالی شرکت کنندگان، عکس مسعود محمدی با کسب بیشترین رای منتخب اعلام شد و یک قطعه ربع سکه بهار آزادی + لوح تقدیر به ایشان تقدیم شد.

به این ترتیب چهارمین مسابقه عکس صنعت تاسیسات با پشتیبانی شرکت پاکمن برای چهارمین سال متوالی با هدف توجه به صنعت تاسیسات و با رویکرد بر انرژی های نوین برگزار شد .

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی