رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April

صادرات
در 9 ماه اول2016 صورت گرفت:

رشد ۳۵ درصدی صادرات ایران به ایتالیا

صادرات ایران به ایتالیا در ۹ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۳۵ درصدی داشته و از ۳۵۳ میلیون یورو در ۹ ماهه سال ۲۰۱۵ به ۴۷۷ میلیون یورو در ۹ ماهه امسال رسیده است. به گزارش گروه اقتصادی ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری تسنیم، جدیدترین آمار منتشر شده از […]

صادرات ایران به ایتالیا در ۹ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۳۵ درصدی داشته و از ۳۵۳ میلیون یورو در ۹ ماهه سال ۲۰۱۵ به ۴۷۷ میلیون یورو در ۹ ماهه امسال رسیده است.

به گزارش گروه اقتصادی ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری تسنیم، جدیدترین آمار منتشر شده از سوی پایگاه خبری کمیسیون اروپا(یورو استات) نشان می دهد مبادلات تجاری ایران و ایتالیا در ۹ ماهه نخست سال جاری میلادی رشد ۱۷ درصدی داشته است.

مبادلات تجاری ایران و ایتالیا که در ماه های ژانویه تا سپتامبر ۲۰۱۵ بالغ بر ۱٫۲۱۳ میلیارد یورو اعلام شده بود در مدت مشابه امسال به ۱٫۴۲۸ میلیارد یورو رسیده است.

صادرات ایتالیا به ایران در ۹ ماهه سال جاری میلادی با رشد ۱۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۹۵۱ میلیون یورو رسیده است. ایتالیا در ماه های ژانویه تا سپتامبر ۲۰۱۵ بالغ بر ۸۶۰ میلیون یورو به ایران کالا صادر کرده بود.

واردات ایتالیا از ایران در ۹ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۳۵ درصدی داشته و از ۳۵۳ میلیون یورو در ۹ ماهه سال ۲۰۱۵ به ۴۷۷ میلیون یورو در ۹ ماهه امسال رسیده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی