رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

نمایندگی ایران‌خودرو در ارمنستان

مسئول نمایندگی ایران خودرو در ارمنستان در مراسم افتتاحیه مطرح کرد: برای معرفی برند ایران‌خودرو در ارمنستان تلاش می شود. به گزارش گروه صنعت خودرو ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری مهر،  آئین گشایش نمایندگی ایران خودرو در ایروان پایتخت کشور ارمنستان با حضور جمعی از مقامات این کشور و مسئولان سفارت ایران برپا شد. […]

مسئول نمایندگی ایران خودرو در ارمنستان در مراسم افتتاحیه مطرح کرد: برای معرفی برند ایران‌خودرو در ارمنستان تلاش می شود.

به گزارش گروه صنعت خودرو ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری مهر،  آئین گشایش نمایندگی ایران خودرو در ایروان پایتخت کشور ارمنستان با حضور جمعی از مقامات این کشور و مسئولان سفارت ایران برپا شد.  در این مراسم، محصولات مختلف ایران‌خودرو از جمله رانا، سورن، وانت آریسان در معرض دید خبرنگاران و مدعوین قرا گرفت و از دنا، محصول جدید ایران‌خودرو برای بازار این کشور رونمایی شد.

رضا نافذی، صاحب نمایندگی ایران‌خودرو در ارمنستان در پاسخ به سوالی در خصوص چگونگی گشایش این نمایندگی گفت: مراحل احداث این نمایندگی سال گذشته در فضایی به وسعت ١٥٠٠متر با زیر بنایی حدودا ١١٠٠ متر آغاز شد و با گذشت یک سال توانستیم نمایندگی خود را افتتاح کنیم.

وی افزود: نمایندگی ما در حال حاضر با ١٠پرسنل آغاز به فعالیت کرده که ٤نفر از این افراد در شرکت ایران‌خودرو تحت آموزش‌های لازم قرار گرفته‌اند. همچنین در نظر داریم با توسعه این مجموعه، پذیرش روزانه خود را به ۲۰خودرو در روز افزایش دهیم.

نافذی معتقد است، محصولات ایران‌خودرودر بازار ارمنستان باید با خودروهای روز دنیا که به راحتی وارد بازار این کشور می‌شوند، رقابت کنند و آنچه سبب میشود محصولات ما سهم بیشتری از بازار این کشور را کسب کنند، ارایه خدمات پس از فروش مناسب و گسترده و عرضه قطعات مرغوب و باکیفیت است.

وی ادامه داد: در حال حاضر سه هزار سمند و دو هزارو ٢٠٠ خودروی ٢٠٦ در خیابان‌های این شهر تردد می‌کنند و این در حالی است که مردم این کشور خواهان خرید خودروی دنا و وانت آریسان هستند که ما در نظر داریم با گسترش و توسعه فعالیت خود و ارایه خدمات فروش و پس از فروش مناسب و با انواع روش‌های فروش پرجاذبه، معرف خوبی برای محصولات ایران خودرو و در نهایت برند شرکت ایران خودرو در کشور ارمنستان و بازار کشورهای مجاور باشیم.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی