رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 22 April

صنعت سیمان
پاسخ رئیس انجمن صنفی کارفرمایان سیمان؛

سیمان گران شده است؟

رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با بیان اینکه کرایه تحویل سیمان در مقصد باعث شده تا مقداری قیمت ها افزایش پیدا کند، کفت: این امر به معنی افزایش قیمت سیمان نیست. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از تسنیم، عبدالرضا شیخان در پاسخ به دلایل افزایش قیمت سیمان در بازار، اظهار […]

رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با بیان اینکه کرایه تحویل سیمان در مقصد باعث شده تا مقداری قیمت ها افزایش پیدا کند، کفت: این امر به معنی افزایش قیمت سیمان نیست.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از تسنیم، عبدالرضا شیخان در پاسخ به دلایل افزایش قیمت سیمان در بازار، اظهار داشت: تولیدکنندگان سیمان برای مدیریت قیمت‌ها اقدام به حذف تخفیف‌ها بر روی قیمت‌ها کرده اند که این موضوع به معنی افزایش قیمت سیمان نیست.
رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با اشاره به اینکه تحویل سیمان در مقصد با محاسبه ارزش افزوده و کرایه حمل باعث افزایش قیمت‌ها شده است، افزود: خریداران می توانند هر تن سیمان فله را در درب کارخانه با قیمت ۱۰۰ تا ۱۱۰ هزار تومان و یا در مقصد با محاسبه ارزش افزوده و کرایه حمل با قیمت ۱۳۵ هزار تومان در هر تن تهیه کنند.
شیخان با اضافه کرد: کرایه تحویل سیمان در مقصد باعث شده تا مقداری قیمت ها افزایش پیدا کند اما باید بگویم سیمان گران نشده بلکه امروز سیمان با قیمت مصوب سال ۹۳ به فروش می‌رسد.
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی