رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 22 April

کنفرانس بین المللی انرژی‌های تجدید پذیر و پاک در تهران

دبیر ستاد بهینه سازی مصرف انرژی و محیط زیست گفت: کشورهای اروپایی در کنفرانس بین المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و پاک با هدف انتقال دانش تکنولوژی و شناسایی شرکت‌های دانش بنیان داخلی شرکت می کنند. صبوحی دبیر ستاد بهینه سازی مصرف انرژی و محیط زیست با اشاره به کنفرانس بین المللی انرژی های تجدید پذیر اظهار […]

دبیر ستاد بهینه سازی مصرف انرژی و محیط زیست گفت: کشورهای اروپایی در کنفرانس بین المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و پاک با هدف انتقال دانش تکنولوژی و شناسایی شرکت‌های دانش بنیان داخلی شرکت می کنند.

صبوحی دبیر ستاد بهینه سازی مصرف انرژی و محیط زیست با اشاره به کنفرانس بین المللی انرژی های تجدید پذیر اظهار داشت: این کنفرانس با حضور شرکت‌های معروف اروپایی که فعالیت‌های گسترده ای در حوزه انرژی های بادی، خورشیدی، زمین گرمایی و زیست توده طی سالیان گذشته انجام داده‌اند با دعوت این ستاد و با حمایت معاونت علمی انجام می‌شود.

وی بیان کرد: در این کنفرانس بین المللی شرکت‌هایی از کشورهای انگلیس، آلمان، دانمارک، ایتالیا، اتریش، فرانسه، چین و نروژ حضور دارند و در راستای انتقال تکنولوژی و توانمندسازی شرکت‌های دانش بنیان داخلی در این کنفرانس علمی شرکت می کنند.

صبوحی عنوان کرد: بومی سازی تجهیزات وسایل تجدیدپذیر توسعه فناوری، نوآوری در تعاملات بین الملل و ایجاد فرصت برای شناسایی شرکت‌های دانش بنیان داخلی از جمله اهداف اصلی برگزاری این کنفرانس بین المللی است.

وی گفت: به دست آوردن بازار هدف بین المللی برای محصولات تجاری شرکت های داخلی دانش بنیان از جمله دیگر اهداف برگزاری این کنفرانس عملی در حوزه انرژی های پاک و خورشیدی است و این کنفرانس در تاریخ ۱۶ آذر به مدت ۲ روز برگزار می‌شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی