رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April

  • دوشنبه 15 آذر 1395 - 16:01
  • کد خبر : 4274
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : پرداخت تسهیلات پنج درصدی به صادرکنندگان
تسهیلات تولید

تسهیلات ویژه رونق صادرات با سود پنج درصد به صادرکنندگان پرداخت می شود . به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی  به نقل ازخبرگزاری صداوسیما، مدیر امور شعب بانک توسعه صادرات ایران در نشست تخصصی صادرکنندگان استان سمنان گفت : براساس تفاهم نامه این بانک و وزارت صنعت معدن و تجارت ،  چهار هزار میلیارد […]

تسهیلات ویژه رونق صادرات با سود پنج درصد به صادرکنندگان پرداخت می شود .
به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی  به نقل ازخبرگزاری صداوسیما، مدیر امور شعب بانک توسعه صادرات ایران در نشست تخصصی صادرکنندگان استان سمنان گفت : براساس تفاهم نامه این بانک و وزارت صنعت معدن و تجارت ،  چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات با سود پنج درصد از صندوق توسعه ملی دریافت و به صادرکنندگان پرداخت می شود .
حبیب احمدی از رشد ۴۰ درصدی تسهیلات اعطایی به صادرکنندگان در هفت ماه گذشته در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد و افزود : در این مدت اعتبارات اسنادی ، بروات وحوالجات ارزی صادر شده این بانک پنج برابر افزایش یافته است .
وی نقل وانتقال ارز را یکی از دغدغه های مهم صادرکنندگان عنوان و تصریح کرد : در این خصوص قدمهای موثری برای تعامل با بانکهای خارجی برداشته شده است .
احمدی جذب حداکثر ی صادرکنندگان ، جذب صادرکنندگان کوچک و متوسط وکاهش قیمت تمام شده پول برای صادرکنندگان به منظور رقابت در بازارهای بین المللی را از برنامه های بانک توسعه صادرات برشمرد.
در نشست صادرکنندگان استان سمنان با مسئولان بانک توسعه صادرات ایران که بیش از ۱۰۰ فعال اقتصادی و صادرکننده استان سمنان حضور داشتند ، روشهای ثبت سفارش  ، صدور ضمانتنامه ارزی و بیمه نامه ارزی ، تسهیلات و اعتبارات اسنادی در بانک توسعه صادرات که تنها بانک تخصصی دولتی در امور صادرات غیر نفتی است ، برای حاضران تبیین شد .
بیش از۸۴ میلیون دلار کالا از ابتدای امسال تاکنون از استان سمنان به خارج از کشور صادر شده است .
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی