رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April

پرداخت2114فقره تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط
توسط بانک ملی صورت گرفت؛

پرداخت۲۱۱۴فقره تسهیلات به صنایع کوچک

بانک ملی امسال ۲۱۱۴ فقره تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط به ارزش بالغ بر ۱۸ هزار و ۵۵۲ میلیارد ریال پرداخت کرده است. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از  اقتصادایران، این تسهیلات در چارچوب سیاست‌های دولت مبنی بر ساماندهی و حمایت از واحدهای تولیدی صنایع کوچک و متوسط و ارتقای […]

بانک ملی امسال ۲۱۱۴ فقره تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط به ارزش بالغ بر ۱۸ هزار و ۵۵۲ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از  اقتصادایران، این تسهیلات در چارچوب سیاست‌های دولت مبنی بر ساماندهی و حمایت از واحدهای تولیدی صنایع کوچک و متوسط و ارتقای توان رقابت‌پذیری آنها در ایجاد اشتغال و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی از ار دیبهشت تاکنون پرداخت شده است.
علاوه بر این، در سال جاری ۴ طرح اقتصادی هم با مشارکت بانک ملی ایران با تسهیلات ارزی و ریالی معادل ۲ هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
همچنین با عنایت به سفرهای دولت به استان‌های مختلف، از ابتدای سال جاری تا اواسط آبان ، بانک ملی ایران با شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کشور، بررسی موضوع تأمین منابع ارزی و ریالی ۴۹ فقره از طرح‌های سرمایه‌گذاری به ارزش ۱۷ هزار و ۴۲۳ میلیارد ریال و ۱۱۶۶ میلیون یورو (به شرط تخصیص منابع ارزی از سوی صندوق توسعه ملی) را تقبل کرده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی