رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 22 April

سوخت‌گیری بازار مس برای صعود مجددبازار مس برای صعود مجدد
امروز صورت می گیرد؛

عرضه انواع فلز سرخ در تالار نقره ای

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز ۱۴ آذر ماه میزبان عرضه انواع فلز سرخ است. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی  به نقل از «پایگاه خبری بورس کالای ایران»، طی این روز و در تالار مذکور  یک هزار تن فلز سرخ مفتول، یک هزار و ۵۰۰ تن مس کاتد، ۲۰ هزار […]

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز ۱۴ آذر ماه میزبان عرضه انواع فلز سرخ است.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی  به نقل از «پایگاه خبری بورس کالای ایران»، طی این روز و در تالار مذکور  یک هزار تن فلز سرخ مفتول، یک هزار و ۵۰۰ تن مس کاتد، ۲۰ هزار تن مس کم عیار شرکت ملی صنایع مس ایران، ۱۰۰ تن مس مفتول شرکت گیل راد شمال و ۱۰۰ تن مس مفتول شرکت تولیدی صنایع دنیای مس کاشان عرضه می شود.

علاوه بر این ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها و ۱۲۰ تن سولفور مولیبدن شرکت ملی صنایع مس ایران، یک هزار و ۵۰۰ تن شمش هزار پوندی آلومینیوم شرکت های ایرالکو و المهدی و ۵۰۰ تن بیلت شرکت ایرالکو نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی به فروش می رسد.

این گزارش حاکی است، ۵۰۲ تن برنج وارداتی، ۲۴ هزار و ۸۴۵ تن جو دامی، ۱۰۰ تن روغن خام سویا، ۲ هزار و ۸۰۰ تن شکر سفید، ۲۰ هزار تن گندم خوراکی و یک هزار تن گندم دوروم در تالار محصولات کشاورزی عرضه می شود.

همچنین ۳۳ تن جو دامی و ۴ هزار تن ذرت دامی در قالب طرح قیمت تضمینی و ۸ هزار و ۵۲ تن ذرت دانه ای در قالب گواهی سپرده کالایی در این تالار عرضه می شود.

تالار صادراتی بورس کالای ایران در این روز میزبان عرضه ۲۸ هزار و ۵۰۰ تن انواع قیر و ۱۰۰ تن عایق رطوبتی است.

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز شاهد عرضه ۵۲ هزار و ۹۸۶ تن انواع مواد شیمیایی، قیر و مواد پلیمری است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی