رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April

پرداخت 12 هزار میلیارد ریال وام به واحدهای صنعتی نیمه فعال

بانک صنعت و معدن در قالب طرح رونق تولید ۱۲ هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۹۵۶ واحدهای صنعتی نیمه ‏تمام پرداخت کرد. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛به نقل از شاتا  علی‏ اشرف افخمی با اعلام این خبر، افزود: بانک صنعت و معدن در تامین مالی واحدهای […]

بانک صنعت و معدن در قالب طرح رونق تولید ۱۲ هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۹۵۶ واحدهای صنعتی نیمه ‏تمام پرداخت کرد.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛به نقل از شاتا  علی‏ اشرف افخمی با اعلام این خبر، افزود: بانک صنعت و معدن در تامین مالی واحدهای صنعتی در قالب طرح رونق تولید رتبه سوم را در بین بانک‏ های کشور کسب کرده است.

وی به گشایش ۴۰۰ میلیون دلار خط اعتباری از طریق اگزیم بانک هند، ۱۰۰ میلیون یورو از طریق اگزیم بانک کره جنوبی و ۱۰۰ میلیون یورو از طریق بانک فرانسوی پس از برجام ازجانب بانک صنعت و معدن اشاره و تصریح کرد: بانک صنعت و معدن در کمتر از دو ماه پس از برداشته‎‏شدن تحریم‏ ها به عنوان یکی از اولین بانک‏ های ایرانی موفق به کسب بالاترین رتبه اعتباری ممکن در کشور (BB-) از موسسه رتبه ‏بندی مستقل Capital Intelligence در فضای پسا برجام شد.
مدیر عامل بانک صنعت و معدن گفت: در حال حاضر طرح‏ هایی شامل؛ پتروشیمی مسجد سلیمان، پتروشیمی ایلام، شیمیایی صدف عسلویه، فولاد روهینا، فولاد ازنا، فولاد مادکوش و هفت طرح فولادی نیریز،قائن، شادگان، میانه، بافت، سبزوار و سپیددشت با تسهیلات این بانک در حال اجرا هستند. تا تسهیلات به این واحدهای صنعتی پراخت شود.
افخمی افزود: طرح ‏های نیروگاهی از جمله ماهتاب کهنوج ؛ماهتاب کاسپین، نیروگاه کرمانیان، برق خوزستان و گسترش انرژی نوآتیه و طرح‏های آب شیرین‏کن شایا در بندر عباس و سازه سازان و مهندسی توسعه آب آسیا در هرمزگان با تامین مالی این بانک در حال اجراست.
افخمی با بیان اینکه ۱۲۰ طرح نیز در سال ۹۴ با اعتبار ۱۲ هزار و ۴۵۴ میلیارد ریال به بهره برداری رسید گفت: با آغاز پرداخت تسهیلات به این واحدهای صنعتی برای ۱۲ هزار و ۵۵ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد شد.
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی