رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April

پرداخت 2114 فقره تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط

بانک ملی امسال ۲۱۱۴ فقره تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط به ارزش بالغ بر ۱۸ هزار و ۵۵۲ میلیارد ریال پرداخت کرده است. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، این تسهیلات در چارچوب سیاست‌های دولت مبنی بر ساماندهی و حمایت از واحدهای تولیدی صنایع کوچک و […]

بانک ملی امسال ۲۱۱۴ فقره تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط به ارزش بالغ بر ۱۸ هزار و ۵۵۲ میلیارد ریال پرداخت کرده است.
به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی‌پی‌جی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، این تسهیلات در چارچوب سیاست‌های دولت مبنی بر ساماندهی و حمایت از واحدهای تولیدی صنایع کوچک و متوسط و ارتقای توان رقابت‌پذیری آنها در ایجاد اشتغال و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی از ار دیبهشت تاکنون پرداخت شده است.
علاوه بر این، در سال جاری ۴ طرح اقتصادی هم با مشارکت بانک ملی ایران با تسهیلات ارزی و ریالی معادل ۲ هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
همچنین با عنایت به سفرهای دولت به استان‌های مختلف، از ابتدای سال جاری تا اواسط آبان ، بانک ملی ایران با شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کشور، بررسی موضوع تأمین منابع ارزی و ریالی ۴۹ فقره از طرح‌های سرمایه‌گذاری به ارزش ۱۷ هزار و ۴۲۳ میلیارد ریال و ۱۱۶۶ میلیون یورو (به شرط تخصیص منابع ارزی از سوی صندوق توسعه ملی) را تقبل کرده است.
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی