رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April

نوسان ارز طبیعی است
طیب‌نیا اظهار کرد؛

نوسان ارز طبیعی است

وزیر امور اقتصادی و دارایی نوسانات روزهای اخیر نرخ ارز را طبیعی دانست و گفت: نتایج بررسی در مورد حقوق‌های نجومی را دیوان محاسبات اعلام خواهد کرد. به گزارش گروه اقتصادی ویکی‌پی‌جی ، علی طیب‌نیا در حاشیه همایش بیمه و توسعه در جمع خبرنگاران گفت: نوسانات نرخ ارز در بازار کاملا طبیعی است و جای […]

وزیر امور اقتصادی و دارایی نوسانات روزهای اخیر نرخ ارز را طبیعی دانست و گفت: نتایج بررسی در مورد حقوق‌های نجومی را دیوان محاسبات اعلام خواهد کرد.

به گزارش گروه اقتصادی ویکی‌پی‌جی ، علی طیب‌نیا در حاشیه همایش بیمه و توسعه در جمع خبرنگاران گفت: نوسانات نرخ ارز در بازار کاملا طبیعی است و جای نگرانی در این مورد وجود ندارد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی همچنین در خصوص اعلام نتایج حقوق‌های نجومی از سوی دیوان محاسبات نیز افزود: اگر فردی در مورد دریافت حقوق، تخلف کرده باشد، حتما دیوان محاسبات به آن رسیدگی خواهد کرد و بر این اساس، نتایج باید از سوی این دستگاه اعلام شود.

وی تصریح کرد: پرونده افرادی که تخلف کرده‌اند در مراجع ذیربط در حال رسیدگی است و اگر تخلفی صورت گرفته باشد، با آن برخورد می‌شود، البته اکثر دریافت‌ها بر طبق قوانین و مقررات بوده که میزان دریافتی را برای مدیران تعیین کرده بود، به همین دلیل ما ضوابط و آئین‌نامه‌ها را اصلاح کردیم.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی